Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Město Damašek - Stránka 9 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 9 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 9 I_vote_rcap 
Diaby
Město Damašek - Stránka 9 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 9 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 9 I_vote_rcap 
Sidney
Město Damašek - Stránka 9 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 9 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 9 I_vote_rcap 
Gastr79
Město Damašek - Stránka 9 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 9 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 9 I_vote_rcap 
Ryuuni
Město Damašek - Stránka 9 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 9 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 9 I_vote_rcap 
Killunia
Město Damašek - Stránka 9 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 9 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 9 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Město Damašek - Stránka 9 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 9 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 9 I_vote_rcap 
Sayuri
Město Damašek - Stránka 9 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 9 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 9 I_vote_rcap 
Phate69
Město Damašek - Stránka 9 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 9 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 9 I_vote_rcap 
Mister_zx
Město Damašek - Stránka 9 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 9 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 9 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Město Damašek - Stránka 9 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Město Damašek - Stránka 9 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Město Damašek - Stránka 9 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Město Damašek - Stránka 9 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Město Damašek - Stránka 9 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Město Damašek - Stránka 9 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Město Damašek

Goto down 
+3
Hideo
Sidney
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 EmptyThu Oct 20, 2011 2:55 pm

First topic message reminder :

Damašek
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Oct 25, 2011 2:04 pm

Malik

Tlakem na hrudník jsem ho nenechal vstát a přiblížil jsem se k němu. S ledovým klidem jsem řekl: Víš, ty tady žít nemusíš, ale jestli mě pověsí, nebudete tu mít zázemí a přes hradby se nedostanete. Takž radši mlč a příště na sebe nepoutej pozornost. Nechci na tebe psát stížnosti, jasné?
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Oct 25, 2011 2:07 pm

Hideo

Až mam tvou stížnost víš kde. řekl jsem mu rozzlobeně. Pomalu jsem vstal, ruku v ruce s bolestí. Jdu za Ravierom.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Oct 25, 2011 2:26 pm

Malik

Zavrtěl jsem hlavou, ale ruku jsem povolil. Běž si. Pak si ale vzpomeň na má varování, až tě budou nabodávat na kůl hradeb... sedl jsem ke stolu a začal jsem cosi psát.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Oct 25, 2011 4:46 pm

Ravier


Poté jsem ještě chvilku zůstal na tom místě,a pak sjem si uvědomil že tu už nikdo není...Pokrčil jsem rameny a vrátil se do ústředí za ostatníma...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Oct 25, 2011 5:53 pm

Malik

Doběhl za mnou Ravier. Už odešli...a něco si tu nechali. dal jsem Ravierovi pírko a pergamen.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Oct 25, 2011 6:32 pm

Hideo

Stále jsem byl v ústředí, ale chystal jsem se odejít, když tu proletěl Ravier, ani si mě nevšiml. Já jsem tady. řekl jsem jim.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Oct 25, 2011 7:07 pm

Malik

No, tím lépe pro tebe. řekl jsem nezaujatě a podal brk i pergamen Hideovi. Běžte, Altair vás očekává.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Oct 25, 2011 7:18 pm

Ravier


Sotva jsem došel a Malik už něco po mě chtěl... to se máme vrátit do Masyafu?...řekl sjema vzal jsem ty věci...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Oct 25, 2011 7:56 pm

Hideo

Tak jdeme. řekl jsem a vyšel jsem z ústředí. Na střeše jsem čekal na Raviera.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 EmptyTue Oct 25, 2011 8:18 pm

Jean Altiere

Procházel jsem se po ulicích, když jsem uviděl, jak na střechu lezou nějací lidé. A nebyli oblečeni jako klempíři. Zakryl jsem si rukou oči před sluncem, abych lépe viděl, a spatřil jsem oblečení dosti typické pro assassiny. No, svou službu tu vykonali, najdu si je v dalším městě. řekl jsem a vyrazil jsem do stáje. Cesta je daleká a musím ještě nabrat vojáky.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am

Barbara

Cestou do hostince, kde jsem několik posledních dní přespávala, jsem viděla Assassiny. Nevypadali, že by šli někoho zabít. Jejich mise tu pravděpodobně skončila zabitím mého bývalého dočasného zaměstnavatele. Najednou mě něco napadlo. Zřejmě nastal čas na chvilku navštívit jejich město.
Vešla jsem do hospody, vyšla jsem po schodech do prvního patra a jsem zamířila přímo do svého pokoje. Tam jsem si sbalila svých pět švestek (myšleno téměř doslova - v "batohu" jsem měla jen chleba na jeden den a starý Assassinský plášť. Ano, ten plášť jsem si nechala.). Pak jsem sešla dolů, zaplatila jsem z toho zbytku peněz, které jsem měla, hostinskému a vyrazila jsem na cestu do Masyafu, města Assassinů.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Sponsored content





Město Damašek - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město Damašek
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Město Jeruzalém
» Město Akkon
» Město Acre
» Město Karakura
» Masyaf-město Assasinů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Mimo forum :: Ostatní RPG :: Assasin´s Creed :: Herní místnost-
Přejdi na: