Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Město Damašek - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 7 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 7 I_vote_rcap 
Diaby
Město Damašek - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 7 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 7 I_vote_rcap 
Sidney
Město Damašek - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 7 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 7 I_vote_rcap 
Gastr79
Město Damašek - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 7 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 7 I_vote_rcap 
Ryuuni
Město Damašek - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 7 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 7 I_vote_rcap 
Killunia
Město Damašek - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 7 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 7 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Město Damašek - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 7 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 7 I_vote_rcap 
Sayuri
Město Damašek - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 7 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 7 I_vote_rcap 
Phate69
Město Damašek - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 7 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 7 I_vote_rcap 
Mister_zx
Město Damašek - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 7 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 7 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Město Damašek - Stránka 7 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Město Damašek - Stránka 7 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Město Damašek - Stránka 7 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Město Damašek - Stránka 7 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Město Damašek - Stránka 7 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Město Damašek - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Město Damašek - Stránka 7 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Město Damašek - Stránka 7 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Město Damašek - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Město Damašek

Goto down 
+3
Hideo
Sidney
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptyThu Oct 20, 2011 2:55 pm

First topic message reminder :

Damašek
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 8:47 am

Barbara

Okamžitě jsem ho zachytila a následovala jsem ho. Přidala jsem, abych se k němu rychleji dostala, a pokračovala jsem v jeho pronásledování. Vyskočila jsem za ním. Na mé tváři byl úsměv. Neuteče mi, to rozhodně ne.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 9:00 am

Ravier


Ohlédl jsem se zpět a ta holka pořád zamnou usmál jsem se a vyskočil na jednu střechu kde jsem pak okamžitě seskočil dolů do obrovského davu lidí....Potom jsem vyšel nepozorovaně na jeden barák....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 11:50 am

Hideo

Vstal jsem. Z toho rozmýšlení mě rozbolela hlava. Naštěstí mě rameno už nebolelo a tak jsem vyšel z ústředí. Chvíli jsem jen tak stál, moje hlava mě přestala bolet. Poobzeral jsem si město. Půjdu se provětrat. zakřičel jsem na Shikiho a pustil se městem. Pořádně jsem ani nevěděl kudy jdu. Zastavil jsem se před věží. Byla to dost vysoká věž. Natáhl jsem se a začal jsem na ní lézt.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 11:56 am

Shiki


Probudil jsem se. Kam se všichni poděli?
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 12:02 pm

Hideo

Vyštveral jsem se až na vrchol věže. Rozhlédl jsem se. Při kostele jsem viděl jak tam intenzivně pátrají, bylo tam obrovské množství vojáků. Také zesilovaly stráže na hradbách a při branách. Znovu jsem se rozhlédl až můj zrak spočinul na divnej honičce. Viděl jsem jak Raviera pronásleduje nějaký voják. (Barbara)
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 12:37 pm

Barbara

Ten Assassin měl smůlu. Ani poté, co se pokusil ztratit v davu, se nedostal z pohledu mých bystrých očí. Byly až příliš dobře vycvičené, navíc jsem znala Assassiny až moc dobře.
Okamžitě jsem se za ním vydala a přibližovala jsem se k němu velice nebezpečně rychle. Mé tělo ale začínalo být unavené a to se mi nelíbilo.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 12:42 pm

Hideo

Vyskočil jsem z věže do hromádky sena. Vylezl jsem z ní a rozběhl se směrem k Ravierovy. Nebudu se do toho míchat, ale pokud půjde do tuhého pomůžu mu. Nechci zburcovat město.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 12:43 pm

Ravier



Místo abych jí utekl zastavil jsem se a vylezl na menší věžičku tam jsem si na ní počíhal když vylezla tak jsem po ní skočil a svalil jí na zem a mojí skrytou čepel měla u krku...Dej mi jeden důvod proč bych tě neměl zabíjet...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 12:45 pm

Hideo

Ve stínu jsem se díval jak se to celé vyvine.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:10 pm

Barbara

Docela mě překvapil. Byla jsem tak blízko smrti.
"Jeden? Těch důvodů je víc než jeden... Zaprvé, jsem žena. Zadruhé, jestli mě zabiješ, vyvoláš poplach, protože zabiješ bojovníka z vůle Boží... Zatřetí,, jestli mě zabiješ, zabiješ Assassina..." usmála jsem se na něj. Ještě trocha toho ve mně zbyla, pořád jsem byla ještě zčásti Assassinka. Pomalu jsem ho od sebe odstrčila. "Nezabiješ mě, ňoumo..."
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:17 pm

Ravier


Cože? Bojovník vůůle boží? Takhle si říkají templáři...Assasinka ? Pochybuji nemůžeš být assasinka....řekl jsem a podíval se na ní pořádně nevím čím to bylo ale jak to řekla tak jsem si myslel že jsem jí už viděl...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:21 pm

Lučištníci si všiml Raviera okamžitě se shromáždili na budovách a začali po Ravierovi a Hideovi střílet.Lučištníkům bylo jedno jestli tam jsou lidé nebo nejsou prostě stříleli,ale tak aby nezranili Barbaru.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:24 pm

Hideo

Úhol jsem se pár střelám, ale bylo to nečekané a schytal jsem to do pravého ramene. I se šípem jsem vyskočil na věž a skryl jsem se za římsu.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:29 pm

Barbara

"Ty ani nevíš, co jsem. Bojovník z vůle Boží je ten, který bojuje proti nevěřícím. A taky nevíš, jak jsem to myslela, že jsem Assassinka..." Zvedla jsem se a podívala jsem se na něj. "Před rokem jsem k vám ještě patřila. Pak mě ale Bůh oslovil a zavolal mě zpět mezi Boží bojovníky..." Když se objevili lučištníci, vydala jsem se k nim a postavila jsem se za jednoho z nich.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:30 pm

Robert de Sable


Začal jsem se smát.Ale to jsou mí známí Assasini!Jak se daří vášemu blbému mistrovi?
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:31 pm

Ravier


Zajimavé ale Tak neschle teď tě nechám jít
...řekl jsem...Hmmm známý Roberto...křikl jsem a začal utíkat směrem pryč za domy...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:32 pm

Hideo

Vytrhl jsem si šíp z ramene a vyskočil jsem z věže, ve chvíli kdy měl Robert de Sable svůj projev. Šípem jsem zabil jednoho z lučištníky a vrhl se ze skrytou čepelí na robertka.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:34 pm

Robert de Sable


Začal jsem se smát a ukázal na Hidea okamžitě všichni lučištníci začali mířit na Hidea.Vzkaž svému pánovi,že se brzo uvidíme.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:35 pm

Ravier


Sakra nemůžu tam nechat Hidea...řekl jsem a otočil se...Potom jsem vylezl na tu věžičku kde jsem byl předtím a stama jsem hodil několik vrhacích dýk kde jsem zabil několik lučišníků...Ještě jsem tu já...řekl jsem a vrhl se na ty lučisníky s mečem vruce a keutě jsem je šel pobýt...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:37 pm

Hideo

Zastavil jsem se. Všichni lučištníci na mě mířili. Neposlouchal jsem ho. Šance na útěk nebyla žádná. Vytáhl jsem meč se slovy. Nyní ti ukážu jak umírá assassin.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:37 pm

Robert de Sable

Zabte ty Assasini! všichni assasini co byli blízko začali po nich střílet.Bylo jich docela málo asi tak 10-15.Já jsem mezitím zmizel z dohledu. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:40 pm

Hideo

Vrhl jsem se mezi ně a pokusil se probít se za Robertem. Zabil jsem je asi 5 a cesta za ním byla volná. Robert de Sable, dnes umřeš. zakřičel jsem a rozběhl jsem se za ním.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:40 pm

Daniel

Sledoval sem to s pobaveným výrazem. Když už ale šlo assassinum o život postavil sem se chrbát lučišníkum a pár sem jich zabil šípama co sem vystřelil.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:41 pm

Ravier


Začal jsem je krutě pobíjet jednoho po druhém...po jednom jsem hodil meč a mezitím jsem zabil někoho vedle mě skrytou čepelí...Potom jsem udělal rychlí manévr do leva otočku dolů a vzal si meč zpátky a sekl jsem dalšího...Vytáhl jsem 3 vrhací dýky a hodil e dohlavy dalším lučišníkům....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 EmptySun Oct 23, 2011 1:43 pm

Robert de Sable


Rychle jsem vytáhl meč a přiblížil se k Hideovi praštil jsem ho mečem,ale neřízl jen praštil tak aby se ode mě držel dál lučištníci přede mnou udělali řadu a začali střílet mezitím jsem se konečně dostal pryč.Kde jsem měl svoji jednotku o ty Assasini jsem se už nestaral.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město Damašek - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město Damašek
Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Město Karakura
» Město Jeruzalém
» Město Akkon
» Město Acre
» Masyaf-město Assasinů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Mimo forum :: Ostatní RPG :: Assasin´s Creed :: Herní místnost-
Přejdi na: