Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Itanapolis - Stránka 13 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 13 I_voting_barItanapolis - Stránka 13 I_vote_rcap 
Diaby
Itanapolis - Stránka 13 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 13 I_voting_barItanapolis - Stránka 13 I_vote_rcap 
Sidney
Itanapolis - Stránka 13 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 13 I_voting_barItanapolis - Stránka 13 I_vote_rcap 
Gastr79
Itanapolis - Stránka 13 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 13 I_voting_barItanapolis - Stránka 13 I_vote_rcap 
Ryuuni
Itanapolis - Stránka 13 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 13 I_voting_barItanapolis - Stránka 13 I_vote_rcap 
Killunia
Itanapolis - Stránka 13 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 13 I_voting_barItanapolis - Stránka 13 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Itanapolis - Stránka 13 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 13 I_voting_barItanapolis - Stránka 13 I_vote_rcap 
Sayuri
Itanapolis - Stránka 13 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 13 I_voting_barItanapolis - Stránka 13 I_vote_rcap 
Phate69
Itanapolis - Stránka 13 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 13 I_voting_barItanapolis - Stránka 13 I_vote_rcap 
Mister_zx
Itanapolis - Stránka 13 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 13 I_voting_barItanapolis - Stránka 13 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Itanapolis - Stránka 13 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Itanapolis - Stránka 13 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Itanapolis - Stránka 13 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Itanapolis - Stránka 13 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Itanapolis - Stránka 13 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Itanapolis - Stránka 13 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Itanapolis - Stránka 13 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Itanapolis - Stránka 13 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Itanapolis - Stránka 13 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Itanapolis

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyWed Oct 19, 2011 6:35 pm

First topic message reminder :

Vesnice Itanapolis

Hlavní vesnice v Zemi spravedlnosti.Vesnice byla pojmenována po zakladateli Itami.Sloužilo a slouží jako centro zemi.Vládně zde hramonie klidu.

Vesnice se nachází v centru zemi.Vecnici obklopujou zemi hory pokryté lesy.Pár kilometrů dál je řeka.

Vládce - Endaryu IV.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 3:51 pm

Hideo Uchiha

Ne. zařval jsem a postavil se. Tentokrát jsem chytil Shikiho za oblečení já. Nikam nejdeš, ty se tu budeš léčit.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 3:52 pm

Shiki


Seru ti na nějaké léčení!A udělám to jako jeden trouba kterej kvůli mě jde hodně daleko odsud. řeknu mu.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 3:56 pm

Hideo Uchiha

Namířil jsem na něj pěst. Já nejsem léčitel, co když se ti cestou něco stane. Pokud tě nechám jít se mnou a něco se ti stane, za tvou smrt ponesu vinu já. Ne. A pokud to nepůjde jinak, použiji i násilí. řekl jsem mu ale píchlo mě u srdce. Byla pravda že bych raději šel s ním a ne sám, ale nemohl jsem dovolit aby se Shikimu něco stalo.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 3:58 pm

Shiki


Už jsem se rozhodl.Půjdu s tebou. řeknu a vezmu si kapky a dám si do očí přestalo to bolet a nandal jsem si masku.Ale ještě pojď semnou něco ti ukážu běžel jsem do Yabishi čtvrti.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 4:01 pm

Hideo Uchiha

Rozběhl jsem se za ním. Co je? zeptal jsem se ho. Byl jsem šťastný. Nepůjdu sám. Usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 4:04 pm

Shiki


Příběhl jsem k našemu domu všichni z našeho klanu byli štastní,že jsou svobodní od mého otce,ale já se už vrátit nemohl bylo to zakázané.Doběhl jsem domů a matka mi dala pilulky na chakru měl jsem jich jen 8.takže jsem si jednu vzal hned.Potom jsem šel ven a příjdu k Hideovi.Udeř mě řeknu a díval jsem se jestli mě bude chtít praštit díky své pomalu plné chakře jsem tu ránu mohl vychytat nebo odrazit.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 4:06 pm

Hideo Uchiha

Zešílel si? zeptal jsem se ho. Já tě neudeřím.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 4:07 pm

Shiki


Udeř mě uvidíš něco suprového. řeknu přes masku.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 4:09 pm

Hideo Uchiha

Chtěl si to. řekl jsem mu. A pokud se ti něco stane, nebude to má vina. moje čakra nebyla plná. Byla asi v polovině. Natáhl jsem pěst a udeřil jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 4:11 pm

Shiki


Jeho pěst jsem odkopl.Co na to říkáš? zeptám se a zasměju se
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 6:38 pm

Hideo Uchiha

Byl jsem překvapen že to odrazil ale nedal jsem to na sobě znát. Nic. odpověděl jsem mu a usmál se. Položil jsem mu ruku na rameno. Děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 6:39 pm

Shiki


Za co děkuješ? zeptám se.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 6:45 pm

Hideo Uchiha

Za nic. řekl jsem mu. Jdi se připravit, dnes večer odcházíme. kolem 17.00 před bránou. řekl jsem mu a odešel domů kde jsem se připravil na dlouhou cestu. děkuji ti za všechno Shiki. pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 6:47 pm

Shiki



Hai. řeknu a šel jsem se připravit když jsem se připravil vyšel jsem na cvičiště a začal jsem trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 6:53 pm

Hideo Uchiha

Přišel jsem před bránu. Bylo ještě dost brzy a tak jsem si lehl k nedalekému stromu a oddychoval jsem. Díval jsem se po vesnici. Jak dlouho bude trvat než ta opět uvidím. dal jsem si otázku na kterou jsem nevěděl odpověď. Podíval jsem se na oblohu. Přemýšlel jsem nad cestou.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 6:56 pm

Shiki


Vezmu si batoh a doběhnu k bráně.Půjdeme? zeptám se
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 7:32 pm

Hideo Uchiha

Podíval jsem se na Shikiho. Zůstal jsem ležet. Jsi připraven, nerozmyslíš si to ještě? zeptal jsem se ho. Budeme pryč dost dlouho, možná se ani nevrátíme. Každý den, jakmile překročíme hranice, bude pro nás nebezpečný. Jsi ochoten toto podstúpiť.Ako přítel tě prosím, Zůstaň.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 7:33 pm

Shiki


Nezůstanu jdu s tebou! řeknu mu.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 7:36 pm

Hideo Uchiha

Sakra, no vidím že tě nepřesvědčím. Tak vyrážíme.
řekl jsem mu a prošel jsem přes bránu mé rodné vesnice. Itanapolisu. Ještě jednou jsem se ohlédl na vesnici a usmál jsem se. Otočil jsem se a rozběhl vstříc neznámému. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyMon Oct 24, 2011 7:37 pm

Shiki


Běžel jsem za ním.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyTue Oct 25, 2011 9:46 pm

Hideo Uchiha
Klon

Shikiho tělo nechal jeden klon před jeho domem a zmizel.
Druhý vešel na radnici. Vstoupil do pokoje s vůdcem a řekl.
Mise byla neúspěšná. Shiki zemřel. Já oznamuji že se zpět
nevracím. Jmenuji se Hideo Uchiha a stávám se nukenninom.
a klon zmizel.
Návrat nahoru Goto down
nikulin12




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 24. 01. 12

Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm

Diaby napsal:
Vesnice Itanapolis

Hlavní vesnice v Zemi spravedlnosti.Vesnice byla pojmenována po zakladateli Itami.Sloužilo a slouží jako centro zemi.Vládně zde hramonie klidu.

Vesnice se nachází v centru zemi.Vecnici obklopujou zemi hory pokryté lesy.Pár kilometrů dál je řeka.

Vládce - Endaryu IV.

Spoiler:
[b]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Itanapolis - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 13 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Itanapolis
Návrat nahoru 
Strana 13 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Itanapolis

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Herní místnost-země :: Země spravedlnosti :: Herní místnost :: Země spravedlnosti-
Přejdi na: