Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Město Damašek - Stránka 8 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 8 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 8 I_vote_rcap 
Diaby
Město Damašek - Stránka 8 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 8 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 8 I_vote_rcap 
Sidney
Město Damašek - Stránka 8 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 8 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 8 I_vote_rcap 
Gastr79
Město Damašek - Stránka 8 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 8 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 8 I_vote_rcap 
Ryuuni
Město Damašek - Stránka 8 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 8 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 8 I_vote_rcap 
Killunia
Město Damašek - Stránka 8 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 8 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 8 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Město Damašek - Stránka 8 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 8 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 8 I_vote_rcap 
Sayuri
Město Damašek - Stránka 8 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 8 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 8 I_vote_rcap 
Phate69
Město Damašek - Stránka 8 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 8 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 8 I_vote_rcap 
Mister_zx
Město Damašek - Stránka 8 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 8 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 8 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Město Damašek - Stránka 8 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Město Damašek - Stránka 8 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Město Damašek - Stránka 8 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Město Damašek - Stránka 8 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Město Damašek - Stránka 8 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Město Damašek - Stránka 8 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Město Damašek - Stránka 8 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Město Damašek - Stránka 8 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Město Damašek - Stránka 8 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Město Damašek

Goto down 
+3
Hideo
Sidney
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyThu Oct 20, 2011 2:55 pm

First topic message reminder :

Damašek
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptySun Oct 23, 2011 1:45 pm

Hideo

Dva lučištníky jsem přirazil k zemi a podřízl jim hrdla čepelemi. Další dva jsem zabil toutéž metodou no viděl jsem jako Robert zdrhnoul a tak jsem se vrátil za ravierom pomoci mu. Zabil jsem tam další dva a postavil se vedle něj.


Naposledy upravil Hideo dne Sun Oct 23, 2011 1:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptySun Oct 23, 2011 1:46 pm

Ravier



Vzal jsem si luk a šípy od nějakého lučišníka...Chtěl jsem trefot Roberta ale byli jsme v nebezpečí....Namířil jsem to na ty na střeše a začal je zabíjet jednoho po druhém...Sice tohle nebyla moje parketa ale šlo mi to jako po másle...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptySun Oct 23, 2011 1:47 pm

Daniel

Jelikož sem byl pořád v úzadí postřílel sem několik z lučištníku co stříleli po assasinech a pak sem kráčel pomalu a pořád ostražitě k Ravierovi.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptySun Oct 23, 2011 1:48 pm

Ravier



Otočil jsem se a u mě nějaká další člověk,,,Nevědel jsem kdo to je ale pomáhal nám....Jen jsem se na něj podíval a zabíjel je dál....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptySun Oct 23, 2011 1:49 pm

Hideo

Stál jsem vedle Raviera. Rameno mě strašně bolelo. Musíme utéct. řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptySun Oct 23, 2011 1:51 pm

Daniel

Postavil sem se Ravierovi chrbtem a začal střílet...takhle sme se vzájemně kryli. My se už známe ne? řekl sem Hideovi. asi budu muset jít s váma moc sem se ukázal.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptySun Oct 23, 2011 1:54 pm

Hideo

Ano, trochu .. řekl jsem mu a podíval se na Raviera. Nem ... chtěl jsem říct že nemáme šanci ale zezadu mě do zad trefili dva šípy. Spadl jsem na zem ale pokusil jsem se vstát.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptySun Oct 23, 2011 1:58 pm

Daniel

Sakra
zastřelil sem toho parchanta co trefil Hidea pak sem mu vytrhl šípy a pomohl mu na nohy. Deme, zavedu vás ke mě dáte se dokupy a pak utečem.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptySun Oct 23, 2011 2:55 pm

Barbara

Jakmile začal boj s Assassiny, rozhodla jsem se, že se do toho nebudu motat. Vzdálila jsem se společně se svým vůdcem, ale i od něj jsem se držela poněkud dál. Připadal mi moc.... No, neměla jsem ho zrovna moc v lásce. Byl to muž, kterého jsem nedokázala nikdy porazit.
Na chvilku jsem se na něj podívala a pak jsem se věnovala svému. Zastavila jsem se tedy asi půl cesty mezi Robertem a lučištníky, přičemž jsem se otočila směrem k bojujícím Assassinům. Kdyby si dovolili následovat Roberta, museli by si nejdříve poradit se mnou.
Já totiž budu ta, která ho zabije. A nikdo jiný mi to neodepře...
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptySun Oct 23, 2011 6:10 pm

Jean Altier

V době slavností jsem stál na rozhledně a posílal holubici do svého města, kde mě mají čekat í vojáci. Zadal jsem jim místo a další cíl cesty a pak jsem se podívl dolů. Ve městě vládl chaos. Neuvěřitelný chaos. Nejspíše se stalo to, čeho jsem se obával. V jendé uličce jsem uviděl nějaké lidi zápasit se strážnými. Sešel jsem dolů a vyrazil jsem tím směrem. Cestou jsem ale potkal ženu, kterou mi musel seslat Bůh. Byla krásná, uhlazená, čistá. Pousmál jsem se na ni tedy a hluboce jsem se uklonil. Tak krásná mladá žena jako vy by se neměla toulat po uličkách tak sama. Jean Altier du Normandie, k vašim službám.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyMon Oct 24, 2011 5:03 pm

Ravier



Poté co jsem viděl další lučišníky ihned jsem se vytratil a vylezl na jednu blízkou budovu a rychle jsem vylezl na tu protější kde byli ještě nějací lučišníci...Plížil jsem se ze zadu k jednomu aby mě neslyšel...Vytáhl jsem okamžitě skrytou čepel zabodl do krku...Ten druhý si mě všiml a tak jsem se na ně vrhl přímo s mečem,který jsem vytáhl a mířil jsem mu na nohu...A pak do ní sekl otočil jsem se a prudce jsem ho sekl do krku a tak se skácel na zem nikoho jiného jsem už neviděl...Naznačil jsem ostatním ať jdou....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyMon Oct 24, 2011 5:57 pm

Barbara

Ještě chvíli jsem čekala na Assassiny. Jakmile se již poněkud delší dobu žádný neobjevoval, otočila jsem se k odchodu. Pár metrů ode mě stál rytíř, kterého jsem ihned přiřadila k templářům. Nezdál se jako nepřítel, tak jsem svůj meč zasunula zpět do pouzdra u levého pasu.
"Mladá dáma se může toulat sama, pokud se může bránit před nebezpečími, která na ni číhají..." opáčila jsem, ve tváři jsem měla kamenný výraz. Podle jeho jména jsem usoudila, že to bude šlechtic. A ještě ke všemu Francouz. Došlo mi, že bych se také měla představit. "Těší mě, pane. Mé jméno je Barbara, pokud by vás to tedy zajímalo..." Zřejmě by ho to nezajímalo, ale slušnost ve mně prostě převládla.
Ještě jednou jsem se ohlédla za sebe, zda neuvidím Assassiny.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyMon Oct 24, 2011 6:50 pm

Hideo

Zavřel jsem oči. Bolest na zádech se násobila každou minutou. Díky Danielovi jsem se postavil a sotva stojíc jsem začal, jak nejrychleji jsem věděl běžet na ústředí. Před ústředím, na střeše před otvorem mě bolest přemohla a já se zřítil ze střechy na zem. Tam jsem zůstal ležet. Nevěděl jsem se pohnout. Bolest byla až příliš velká.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyMon Oct 24, 2011 6:52 pm

Jean Altier

Barbara, to jméno ladí mým uším. Smím vědět, proč se taková dáma potuluje ulicemi tohoto nekřesťanského města? řekl jsem s úsměvem, ale pak jsem zvážněl: Pronásleduje vás snad někdo? Neustále se otáčíte a těkáte očima.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyMon Oct 24, 2011 6:54 pm

Shiki


Co se stalo? zeptám se a příjdu k Hideovi.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyMon Oct 24, 2011 6:57 pm

Hideo

Slyšel jsem Shikiho hlas no jakoby na mě křičel z druhé strany města. Můj zrak se začal mlžit. Podíval jsem se na Shikiho a řekl. Cíl byl eliminován .. byly moje poslední slova. Bolest nade mnou vyhrála a já jsem odpadl.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyMon Oct 24, 2011 6:58 pm

Shiki


Hej probuď se! poleju ho vodou aby se probudil.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyMon Oct 24, 2011 6:59 pm

Malik

Ježiš, kdo ho tak zřídil? zhrozil jsem se a lehce nohou kopl do Hidea. No...za pultem mam vodu, hadr a desinfekci. Přinést, hned! zavelel jsem komukoli, kdo byl poblíž. Doufám, že nebyl blbej a nepřivolal pozornost stráží na tenhle dům.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyMon Oct 24, 2011 7:01 pm

Shiki


Dojdu pro vodu hadr a desinfekci pak se vrátím k Malikovi.Na. podám mu to.Podívám se řeknu a vylezu na střechu.Je tu menší problém.Odlákám je. řeknu Malikovi a rychle jsem běžel pryč od ústředí zamnou běželo 7 vojáků.Někde v koutě je vyřídím,ale nevim jestli to zvládnu!
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyMon Oct 24, 2011 7:08 pm

Malik

Otočil jsem Hidea na záda a začal jsem mu čistit rány. Odendal jsem mu pás, zbraně a podepřel mu hlavu polštářem. Na tu chvíli, kterou jsem ho léčil, jsem mu vzal brk s krví k sobě. Po chvilce jsme ho propleskl. Vstávej. Bude to dobré.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyMon Oct 24, 2011 7:11 pm

Shiki

Lezl jsem po budově a začali po mě házet kameny jeden mě trefil do hlavy,ale nespadl jsem jen mi tekla krev z hlavy nepozorovaně jsem se dostal do ústředí.Brrr tak co?
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyMon Oct 24, 2011 7:13 pm

Hideo

Pomalu jsem otevřel oči. Nade mnou stál Malik. Co se děje? zeptal jsem se dezorientovane. Hlava mě bolela, jako kdyby mi do ní tloukli kladivy a o zádech ani nemluvím.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyTue Oct 25, 2011 7:42 am

Barbara

Přemýšlela jsem, zda bych náhodou nemohla zase začít mluvit svým nepříliš slušným způsobem. Nebavilo mě hrát si na slušňačku, doma mě nic takového nikdy neučili. Nakonec jsem zvolila něco neutrálního.
"Ráda se procházím..." odpověděla jsem. Jelikož jsem neslyšela a neviděla nic, co by mi oznamovalo přítomnost Assassinů, mé tělo se trochu uvolnilo. "Nikdo mě nepronásleduje. Ale člověk si tu nikdy nemůže být jistý, zda na něj zezadu nevyrazí nějaký Assassin..." Pomalu jsem se vydala do rušnějších ulic města.
Zajímalo by mě, co budu dělat... Bez zaměstnavatele nebudu mít peníze a bez peněz nebudu mít ubytování a jídlo... No, nějak si poradím... Pohled jsem na chvilku namířila na oblohu a zamyslela jsem se, co teď budu dělat.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyTue Oct 25, 2011 9:14 am

Jean Altier

To je pravda. Ale přesto, kdybyste potřebovala pomoc či ochranou ruku, ptejte se po mně. usmál jsem se, políbil jí ruku na rozloučenou a pak jsem se vydal opačným směrem.

Malik

No co by? Prostě jste zase zburcovali město, poštvali proti sobě všechny stráže a málem je přitáhli sem. Altair byl mnohem spolehlivější. řekl jsem trochu naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 EmptyTue Oct 25, 2011 1:55 pm

Hideo

Ošklivě jsem zahlédl na Malika. Hlavně aby ses .... řekl jsem mu rozzlobeně. Hlavní je že cíl byl eliminován ... Sakra, Ravier. řekl jsem vystrašeně a zbledl jsem. Chtěl jsem vstát no bolest mě přinutila znovu si sednout. Třeba mu pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město Damašek - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 8 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město Damašek
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Město Karakura
» Město Jeruzalém
» Město Akkon
» Město Acre
» Masyaf-město Assasinů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Mimo forum :: Ostatní RPG :: Assasin´s Creed :: Herní místnost-
Přejdi na: