Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Město Damašek - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 5 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 5 I_vote_rcap 
Diaby
Město Damašek - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 5 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 5 I_vote_rcap 
Sidney
Město Damašek - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 5 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 5 I_vote_rcap 
Gastr79
Město Damašek - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 5 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 5 I_vote_rcap 
Ryuuni
Město Damašek - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 5 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 5 I_vote_rcap 
Killunia
Město Damašek - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 5 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 5 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Město Damašek - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 5 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 5 I_vote_rcap 
Sayuri
Město Damašek - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 5 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 5 I_vote_rcap 
Phate69
Město Damašek - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 5 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 5 I_vote_rcap 
Mister_zx
Město Damašek - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 5 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 5 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Město Damašek - Stránka 5 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Město Damašek - Stránka 5 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Město Damašek - Stránka 5 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Město Damašek - Stránka 5 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Město Damašek - Stránka 5 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Město Damašek - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Město Damašek - Stránka 5 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Město Damašek - Stránka 5 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Město Damašek

Goto down 
+3
Hideo
Sidney
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptyThu Oct 20, 2011 2:55 pm

First topic message reminder :

Damašek
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptyFri Oct 21, 2011 2:26 pm

Shiki

Jsem Shiki.Jinak máme tu práci od Altaira řeknu jí.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 8:35 am

Barbara

Chvilku jsem jen tak ležela a koukala do nebe. Pak jsem se zvedla a pozorovala jsem dění všude okolo. Nikdo si mě nevšímal, to se mi líbilo. Byla jsem taková... neviditelná. Neviditelná bojovnice.
Jo, tohle se mi líbí.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 10:17 am

Jean Altier

Vyšel jsem z kostela s čistou duší a morálním kodexem. S úsměvem na rtech jsem se díval po střechách. Takže assassini jsou tu. Budou problémy... pomysll jsem si. Ale ne moje.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 12:27 pm

Vojáci se začali shromažďovat u kostela byli všude.Lučištníci byli všude na střechách.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 12:30 pm

Hideo

Co to? zeptal jsem se sebe když jsem uviděl před kostelem hotovou armádu. Podíval jsem se na střechy a tam všude lučištníci.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 12:34 pm

Shiki


Co se to děje? Najednou Mi Dariki (náš cíl) Vešel do kostela všude byli lučištníci
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 12:41 pm

Hideo

Všiml jsem si náš cíl jako míří ke kostelu. Všude bylo plno lidí. To se mi hodilo. Vysunul jsem skrytou čepel a pomalým krokem jsem mířil k našemu cíli.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 1:21 pm

Shiki


To je blb. řeknu a podívám se na tu holku. Hele mohla by jsi mi pomoct?
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 1:28 pm

Hideo

Už jsem byl na konci davu když se objevila vynikající příležitost. Mezi mnou a cílem nebyl nikdo. Kdybych se rozběhl, on by už nikdy nevstal. Přidal jsem do kroku.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 1:33 pm

Jakmile Mi Dariki vešel do kostela tak se okolo něj vytvořil kruh stráží a všude v kostele byli vojáci
Návrat nahoru Goto down
Sayuri
Kunoichi
Kunoichi
Sayuri


Poèet pøíspìvkù : 257
Join date : 29. 09. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 2:43 pm

Laira

Kývla jsem hlavou při pohledu na armádu. "Je jich ale vážně moc."
Řekla jsem a stáhla si ze zad luk.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 2:49 pm

Shiki

Vydrž chvíli jestli chceš zabít toho tlusťocha. řeknu a díval jsem se na vojáky.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 3:45 pm

Hideo

Zastavil jsem. Teď co. pomyslel jsem si. Před kostelem bylo tolik stráží, že pokus o vtrhnutí do kostela, ne to zabít ho, bylo nemožné. Čepel jsem měl pořád vysunutú.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 4:18 pm

Ravier



Byl jsem tichý vedle nich jsem stál...Nic jsem neøíkal a jen kýval...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 5:57 pm

Hideo

Všiml jsem si Raviera. Naklonil jsem se k němu a pošeptal. Mám plán, a pokud vyjde tak již dnes budeme doma.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 6:00 pm

Ravier


Jak myslíš doufám že mi ho řekneš...řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 6:05 pm

Hideo

No, přijde i k tomu ale teď je to zbytečné, protože je právě zavřený v kostele. Vždyť zde má ochranku jako král. řekl jsem mu a začal si prohlížet okolí kostela a počet vojáků. Při čísle 32 jsem přestal počítat. Sakra, šance je malá, a když nevidíte asi umřeme. řekl jsem nahlas tak aby to slyšel i Ravier.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 6:08 pm

Všichni lučištníci odešli zpět na hradby a v kostele už byli jen vojáci.Ve zdi byla díra velká tak pro člověka a v kostele zrovna mluvil Mi Dariki(cíl)
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 6:13 pm

Hideo

Podíval jsem se na Javiera. Teď, tvůj je ten špekoun. zakřičel jsem a vtrhl do kostela. Pustil jsem se do stráží.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 8:09 pm

Ravier



Dobře..
.řekl jsem a nepozorovaně jsem se vrhl na toho špekouna...Mezetím co se Hideo pustil do stráží obešel jsem to a vrhlse přímo do špekouna s čepelí
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 8:12 pm

Mi Dariki byl sice tlusťoch,ale přeci jen měl u sebe menší meč bohužel než ho vytáhl měl v krku Ravierovu čepel.Na Hidea se vrhlo 15 stráží s kopím.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 8:20 pm

Hideo

Můžeš mi i pomoct. zakřičel jsem na Javiera. Vytáhl jsem meč a pustil se do boje ze strážemi na tělo.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 8:28 pm

Ravier



Když jsem mu zabodl mojí čepel do krku dost krvácel...Chtěl jsem ho ještě rychle vyslechnout...Tak Mi Dariki věděl si že to příjde...Okamžitě mi vyklop vše co víš abys ses trochu nějak očistil....řekl jsem mu....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 8:29 pm

Mi Dariki

Stejně vy Assasini jednou všichni vymřete.Robert de Sable už na vás chystá armádu která vás zníčí! řekne a zemře
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 EmptySat Oct 22, 2011 8:30 pm

Hideo

Ser na něj. zakřičel jsem na Javiera. Pomož mně. Mně se už topilo pod nohama. Zabil jsem 5 strážců no za cenu rány na rameni. Nebyla hluboká no byla to ta kterou bojuji. Zapíchl jsem meč do dalšího hlídače a vysunul skryté čepele.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město Damašek - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město Damašek
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Město Karakura
» Město Jeruzalém
» Město Akkon
» Město Acre
» Masyaf-město Assasinů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Mimo forum :: Ostatní RPG :: Assasin´s Creed :: Herní místnost-
Přejdi na: