Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Město Damašek - Stránka 4 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 4 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 4 I_vote_rcap 
Diaby
Město Damašek - Stránka 4 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 4 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sidney
Město Damašek - Stránka 4 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 4 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 4 I_vote_rcap 
Gastr79
Město Damašek - Stránka 4 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 4 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 4 I_vote_rcap 
Ryuuni
Město Damašek - Stránka 4 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 4 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 4 I_vote_rcap 
Killunia
Město Damašek - Stránka 4 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 4 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 4 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Město Damašek - Stránka 4 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 4 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 4 I_vote_rcap 
Sayuri
Město Damašek - Stránka 4 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 4 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 4 I_vote_rcap 
Phate69
Město Damašek - Stránka 4 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 4 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 4 I_vote_rcap 
Mister_zx
Město Damašek - Stránka 4 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 4 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 4 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Město Damašek - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Město Damašek - Stránka 4 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Město Damašek - Stránka 4 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Město Damašek - Stránka 4 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Město Damašek - Stránka 4 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Město Damašek - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Město Damašek - Stránka 4 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Město Damašek - Stránka 4 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Město Damašek - Stránka 4 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Město Damašek

Goto down 
+3
Hideo
Sidney
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyThu Oct 20, 2011 2:55 pm

First topic message reminder :

Damašek
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:26 pm

Hideo

Podíval jsem se na stráže. Přiběhli až ke mně a já jsem sekl. Zabil jsem dva stráže a otočil jsem ke stěně. Vylieziol jsem pomocí ní až k oknu domu a vyšel jsem na střechu. Všiml jsem si toho templáře jak míří ke kostelu a pustil jsem do jeho pronásledování.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:27 pm

Shiki


Byl jsem na jedné budově a všiml si Hidea okamžitě jsem za ním vyběhl a když jsem byl uněj tak jsem ho zastavil. Kam jdeš?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:29 pm

// No...už bys byl asi mrtvý, ale nebudu se hádat :-D

Jean Altier

Došel jsem až ke kostelu a vstoupil dovnitř. Došel jsem až k oltáři a poklekl jsem: Otzče náš, jenž jsi na nebesích... začal jsem odříkávat modlitbu se skloněnou hlavou, praporcem na zemi a štítem v pravačce. Dokončil jsem modlitbu a pak jsem se podíval na kříž. Hřešil jsem a dnes zhřeším znovu, ovšem ve tvém jméně, můj pane... pomyslel jsem si a začal sjem s další modlitbou.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:31 pm

Hideo

Za prvé: zdrhám před stráží a po druhé: Vidíš toho templáře tam dole, ten co míři ke kostelu. ukázal jsem na něj. No on je můj cíl.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:31 pm

Daniel

běžel sem za tím chlápkem když sem ho dohnal řekl sem: Záleží od toho co chceš vědět... sem zdejší vím toho celkem dost... pak sem se podíval na toho druhého... kolik vás tu sakra je?
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:32 pm

Shiki


Hele není to náš cíl takže jestli nechceš aby tě Altair zabil tak ho nech! řeknu a otočím se na Daniela. Kolik tam bude asi tak stráží atd.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:34 pm

Hideo

Seru na Altaira .... zamumlal jsem si pod nos. A ty jsi kdo? zeptal jsem se nového neznámého.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:35 pm

Shiki


Co jsi to řekl? Vytáhl jsem Skrytou čepel a namířil ji Hideovi ke krku.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:39 pm

Daniel

No... když měl ten chlap 50tku bylo tam strážných fakt hodně... na ulicích směrem k náměstí tak 5 skupinek po tří... v bočních uličkách v každé tak jedna dvojice.... na samotném náměstí byla jeho osoní stráž vědšinou ti lidi vypadali dost skušeně a také jedna jednotka asi o 20ti lidech... tohle je minimum... stráží je fakt hodně.
řekl sem tichým a klidným hlasem a díval se na toho druhého. Na první pohled se mi zdáš jako blb nehodlám ti odpovědet. Prozatím.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:39 pm

Hideo

Zeptal jsem se ho na jméno. řekl mu, Co ti je?
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:41 pm

Shiki

Ještě jednou řekneš něco takového o mistrovi a zemřeš!Nechápu jak tě mohli vzít jako assasina jsi netrpělivý a chceš zabít někoho kdo není náš cíl nebo nám zrovna překážel! řeknu mu naštvaně.Otočím se na Daniela Dobře děkuji ti.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:46 pm

Hideo

No to jsem skrytou čepel vytáhl a namířil na Shikiho já. Rozzlobeně jsem mu řekl. co ty víš o mně nebo o mých cílech, já se do tvého osobního života nestarám, tak se nestarej ty do mého. Vzpomínky na ten den ve mně vyvolaly žal. Zasunul jsem čepel. Altair mě vzal proto, že jsem schopný assassin.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:48 pm

Shiki

Ty jsi možná schopný assasin,ale jsi netrpělivý dělej jak myslíš ty zemřeš protože nepůjdeš podle toho co jsme měli udělat. řeknu a podívám se zpět na Daniela.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:51 pm

Hideo

Mým hlavním a prvotním cílem je zabití toho špekouna. Ten templář zemře až po něm. Neboj se já nepokazím tuto misi. řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:53 pm

Shiki


Ten templář zemře až řekne Altair a né ty! řeknu mu
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:55 pm

Daniel

Takže assassini co maj zabít oslávence jo? Myslím že to chápu správně. Pomužu vám... dlouho sem si pořádně nezabojoval. toho blba co vypadal že dělá něco proti nebo mimo rozkazu sem ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:56 pm

Hideo

Altair o tom ví. řekl jsem mu. Ví o všech mých cílech. Ví všechno, i o. .. přestal jsem. Sakra, prořekl jsem. pomyslel jsem si. Doufám že si ničeho nevšiml.
Návrat nahoru Goto down
Sayuri
Kunoichi
Kunoichi
Sayuri


Poèet pøíspìvkù : 257
Join date : 29. 09. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:58 pm

Laira

Stála jsem na střeše jedné z budov a rozhlížela se po okolí.
"Ale, ale.. Támhle jsou další "bratři"..." Řekla jsem potichu
při pohledu na ty dole. Seskočila jsem ze střechy přímo vedle
nich, zatřepala se a pohodila hlavou, aby se mi vlasy trochu
zatřepaly. "Zdravím," řekla jsem tiše, všechny si prohlédla
a dodala "Vidím, že tu máte nějaký sněm, jedná se o
něco důležitého?"
Když jsem svou větu dokončila, ještě
jednou jsem zdrženlivě pohodila vlasy a rozhlédla se po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 1:59 pm

Shiki

Kdyby řekl,že máme zabít tohoto templáře tak to uděláme,ale jestli po něm půjdeš tak zemřeš.Tohle není templář na naší úrovni je silnější! Ahoj zrovna musím někam jít. řeknu mu a rozeběhnu se pryč.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 2:02 pm

Hideo

Fajn. řekl jsem mu a rozběhl jsem pryč i já. Vyskočil jsem ze střechy na ulici. Tam jsem se vmísil mezi dav, míříc na náměstí.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 2:03 pm

Daniel

vyběhl sem za tím assassinem a když sem ho dohnal zeptal sem se.. potřebuješ ještě něco? jestli ne tak až budeš něco potřebovat najdeš mě zabíjet vojáky v okolí náměstí nebo tady. podal sem mu mapu kde bylo označené mé bydliště.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 2:05 pm

Shiki



Díky nepotřebuju. řeknu pak dojdu zase za tou holkou co byla také Assasin. Ahoj
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 2:05 pm

Hideo

Došel jsem na náměstí. Bylo tam plno vojáků. Asi kvůli tomu jak jsem vyslýchal toho strážného. Začal jsem si náměstí prohlížet.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 2:07 pm

Daniel

šel sem pořád za ním ii když došel k té holce a sedl sem si asi 3 metry od něj chrbtem k nim. Chtěl sem znát všechny assassiny co byli teď v Damašku abych náhodou nezabil "spojence".
Návrat nahoru Goto down
Sayuri
Kunoichi
Kunoichi
Sayuri


Poèet pøíspìvkù : 257
Join date : 29. 09. 11

Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 EmptyFri Oct 21, 2011 2:19 pm

Laira

Všichni v jakémsi spěchu zmizeli z dohledu,
zbyl tu pouze jeden, jenž mě dokonce pozdravil.

"Ehm, Ahoj.. To vypadám vážně tak hrozně,
že všichni utekli?"
Zamrmlala jsem zmateně
a rozhlédla se za těmi "uprchlíky". "Jsem Laira..
A ty jsi-?"
Nevěděla jsem, jak se jmenuje,
proto jsem větu nedokončila.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město Damašek - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město Damašek
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Město Karakura
» Město Jeruzalém
» Město Akkon
» Město Acre
» Masyaf-město Assasinů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Mimo forum :: Ostatní RPG :: Assasin´s Creed :: Herní místnost-
Přejdi na: