Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Město Damašek - Stránka 3 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 3 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 3 I_vote_rcap 
Diaby
Město Damašek - Stránka 3 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 3 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sidney
Město Damašek - Stránka 3 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 3 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 3 I_vote_rcap 
Gastr79
Město Damašek - Stránka 3 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 3 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 3 I_vote_rcap 
Ryuuni
Město Damašek - Stránka 3 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 3 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 3 I_vote_rcap 
Killunia
Město Damašek - Stránka 3 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 3 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 3 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Město Damašek - Stránka 3 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 3 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sayuri
Město Damašek - Stránka 3 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 3 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 3 I_vote_rcap 
Phate69
Město Damašek - Stránka 3 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 3 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 3 I_vote_rcap 
Mister_zx
Město Damašek - Stránka 3 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 3 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Město Damašek - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Město Damašek - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Město Damašek - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Město Damašek - Stránka 3 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Město Damašek - Stránka 3 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Město Damašek - Stránka 3 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Město Damašek - Stránka 3 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Město Damašek - Stránka 3 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Město Damašek - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Město Damašek

Goto down 
+3
Hideo
Sidney
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 2:55 pm

First topic message reminder :

Damašek
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:20 pm

Jean Altier

Tak penězi bych nepohrdl, ale pokud mne necháte pár dní ve svém sídle, jsem ochoten zapojit se jako vaše osobní stráž, případně jako stráž ve městě po dobu oslav.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:21 pm

Daniel

Tak vylez... vím že tu někde jsi. Neviděl sem ho totiž odejít... Začal sem se dukladně ohlížet. Navíc... asi sem na tvé straně jestli si to byl ty kdo je zabil.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:22 pm

Mi Dariki


Spíš bych potřeboval........ přinesly mi další jídlo.Mohl bych tě mít jako svou stráž i když je to jedno protože ke mě se skoro nikdo nedostane mam nejlepší stráž v Damašku




Shiki

Pořád jsem byl ve stínu a díval se na něj.Jak ti můžu důvěřovat?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:25 pm

Jean Altier

V tom případě se omlouvám, že jsem vás obtěžoval. Bůh s vámi, pane. řeknu s úklonou a pak důstojně odejdu. Asi ví, o čem mluví... pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:25 pm

Daniel

Zahlédl sem strážného odběhl k němu a pošepkal mu: Hele támhle sou dva mrtvý strážní.
Strážný vběhl do uličky a dostal to ode mě přímo do krku dýkou.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:27 pm

Mi Dariki

Pouze jsem mu zamával



Shiki

Vylezu ze stínu.Jak se jmenuješ?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:32 pm

Daniel

Vytáhl sem nějaké drobné strážnému z pod pláště a řekl sem: Daniel.
Vyšel sem z ulice a podal peníze prvnímu žobrákovy pak sem se vrátil.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:34 pm

Shiki


Rád jsem tě poznal řeknu a pomalu jsem šel zpět na ulici
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:42 pm

Daniel

Tak moment. Kdo vlastně si? řekl sem když sem vyšel za ním.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:43 pm

Shiki


Nikdo. řeknu a pokračuju dál.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:44 pm

Hideo

Sakra, já mi k ničemu, pomyslel jsem si a vysunul skrytou čepel aby ji neviděl. Chtěl jsem ho zabít, kedze žádné informace nemá, ale když byla výborná příležitost, zapnulo mi to a já jsem vstal a utekl. Odbeho jsem za roh a tam vyskočil na střechu. Sakra, zabil bych ho a určitě by se spustil poplach. Zabiju ho az po té slavnosti. pomyslel jsem si na střeše a začal jsem se po ní procházet. Pod domem jsem uviděl 2 hlídače a tak jsem se k nim přiblížil. Mluvili o slavnosti.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:46 pm

Stráž 1
Všiml jsem si nějakého chlapa.Hej zmiz odsud!
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:51 pm

Hideo

Obešel jsem dům a znovu jsem se k nim přiblížil, ale tentokrát jsem se skril v keři, vedle nich. Naslouchal jsem jejich rozhovoru.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:52 pm

Daniel

Tak tedy dobře. Vidím že taky nemáš rád tyhle vojáky... i když nevím co tu chceš provést... děláš i to co já takže mě ber jako spojence. Když sem to řekl vyskočil sem na střechu a odešel pryč.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:55 pm

Stráž

Už se těším na to až bude ta slavnost,ale měli by jsme jít do práce,ale stejně se na slavnost nikdo ozbrojený nedostane kromě stráží.Stráže to budou hlídat všude nikdo nebude mít šanci to tam hlídat řekne stráž a šel hlídat.



Shiki
Počkat mohl by nám pomoct! pomyslím si a vylezu na budovu běžel jsem za ním.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 12:59 pm

Hideo

Toho druhého strážce jsem po odchodu prvního chytil zezadu a odtáhl do postranní uličky. Tam jsem mu sebral meč a jiné zbraně, a vysunul jsem čepel k jeho hrdlu. Tak, teď mi řekneš všechno o té slavnosti, a já ta možná ušetřím. pohrozil jsem mu a druhou rukou jsem ho z celé síly praštil do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 1:00 pm

Stráž


Co? Nic ti neřeknu my jsme oddaní. potom se na něj podívám Co? Assasin?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 1:02 pm

Daniel

zaslechl sem za sebou běh a namířil sem lukem se šípem přímo za sebe a chtěl sem vystřelit.
Pak sem uviděl že je to ten chlápek z uličky tak sem luk sklonil a promluvil na něj.

Tak co? Už potřebuješ pomoc? Nějak rychle ne?
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 1:03 pm

Hideo

Ale řekneš, ver tomu. řekl jsem mu a odsekl 2 prsty na pravé ruce. Čepel jsem pak přiložil k levé ruce. Podíval jsem se na něj. Budu tě sekat po malých kouscích, dokud mi to neřekneš.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 1:05 pm

Jean Altier

Šel jsem zpět ke kostelu, když jsem v postranní uličce uviděl toho, co vedle mě seděl na lavičce. Nehodlám se do toho míchat a dám mu šanci.
Stráže! Máme tu zločince! zakřičel jsem a počkal jsem, až strážného pustí.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 1:06 pm

Shiki


Víš něco o té slavnosti? zeptám se ho



Stráž

Já jsem věrný svému pánovi nic ti neřeknu! zakřičím nahlas naschvál aby to slyšeli i ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 1:10 pm

Hideo

Mlčel a tak jsem mu usekl celé předloktí a hodil ho na zem, když jsem zaslechl výkřik. Rychle jsem se otočil a tam viděl toho templáře. Usmál jsem se. Dnes mám šťastný den. řekl jsem mu Ale ti ne, jelikož si templář, promiň ale musíš zemřít.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 1:15 pm

Jean Altier

Mladý, naivní assassin. Radši utíkej. Stráže tu budou každou chvíli. řekl jsem s úsměvem. A opravdu, ke mě už se začali sbíhat strážní, mohlo jich být tak 5-6. Myslím, že se ještě uvidíme, assassine.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 1:19 pm

Hideo

Neuvidíme, protože dnes zemřeš. řekl jsem mu a vytáhl meč, ale hned přiběhlo asi 6 stráží. To templáři klesly až tak hluboko, že si na jednoho Assassina musí volat ochranu. Ubohé. Začal jsem ustupovat, přesto že to byla slepá ulička. Byl jsem pár metrů od stěny.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 1:21 pm

Jean Altier

Ne, jen se nehodlám účastnit tohoto nerovného souboje. řeknu a v momentě, kdy okolo mě proběhnou stráže, pokračuji ke kostelu. Jak málo šancí by měl... říkal jsem si cestou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město Damašek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město Damašek
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Město Karakura
» Město Jeruzalém
» Město Akkon
» Město Acre
» Masyaf-město Assasinů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Mimo forum :: Ostatní RPG :: Assasin´s Creed :: Herní místnost-
Přejdi na: