Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Město Damašek - Stránka 2 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 2 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 2 I_vote_rcap 
Diaby
Město Damašek - Stránka 2 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 2 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sidney
Město Damašek - Stránka 2 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 2 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 2 I_vote_rcap 
Gastr79
Město Damašek - Stránka 2 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 2 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 2 I_vote_rcap 
Ryuuni
Město Damašek - Stránka 2 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 2 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 2 I_vote_rcap 
Killunia
Město Damašek - Stránka 2 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 2 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 2 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Město Damašek - Stránka 2 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 2 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sayuri
Město Damašek - Stránka 2 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 2 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 2 I_vote_rcap 
Phate69
Město Damašek - Stránka 2 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 2 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 2 I_vote_rcap 
Mister_zx
Město Damašek - Stránka 2 I_vote_lcapMěsto Damašek - Stránka 2 I_voting_barMěsto Damašek - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Město Damašek - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Město Damašek - Stránka 2 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Město Damašek - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Město Damašek - Stránka 2 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Město Damašek - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Město Damašek - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Město Damašek

Goto down 
+3
Hideo
Sidney
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 2:55 pm

First topic message reminder :

Damašek
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 7:51 pm

Hideo

Malik, nevzpomínáš si na mě? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 7:54 pm

Malik

Jo Myslím,že jsi Hideo. řekne Vás asi posílá můj přítel Altair
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 7:55 pm

Hideo

Ano. řekl jsem Málikí. Ale více ti řekne Shiki, já hodně nevím.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 7:56 pm

Jean Altier

Po několikadenní cestě na koni jsem konečně před sebou uviděl věže Damašku. Vztyčil jsem tedy prapor a pobídl koně ke klusu. Doklusal jsem před bránu a pozdravil stráže vztyčenou pravicí. Dorazil jsem do města a ve stájích jsem zaplatil čeledínovi za údržbu koně. Pak jsem poslal místního hocha na trh pro nějaké sušené maso a vodu a sám jsem šel do kostela.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 7:59 pm

Shiki


No já o tom také nevim jediné co vím je,že se jmenuje Mi Dariki


Malik
Aha Mi Dariki.To je ten špekoun co bude mít slavnost.Bude to zítra odpoledne nevím přesně v kolik,ale bude to velice hlídané budete to muset nějak promyslet protože když se nepostaráte o lučištníky tak jste v háji a dávejte si bacha jakmile vás někdo uvidí tak po vás půjde půlka damašku. zasměje se.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 8:01 pm

Hideo

O útěk se neboj, vím jednu tajnou cestu. A lučistníci .... rozdělíme si město na sektory a každý popere svou část. co vy na to? navrhl jsem
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 8:03 pm

Shiki


To je dobrý nápad,ale ta cesta mě vyčerpala musím si odpočinout. řeknu a lehnu si do kouta
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 8:03 pm

Ravier


To bude v pohodě Maliku,utíkat umíme...
řekl jsem a zasmál se...Ale né vážně nevíme vlastěn kde ta slavnost je...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 8:05 pm

Hideo

Půjdu si obhlédnout to náměstí. řekl jsem Shikimu a vyšel z ústředí. Vydal jsem se na náměstí. Přípravy byly v plném proudu. Bylo tam tolik vojáků, že jsem neměl šanci vejít tam nepozorovaně.


Naposledy upravil Hideo dne Thu Oct 20, 2011 8:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 8:10 pm

Malik


Je kousek od sud to poznáte hlavně díky jeho jediným strážím mají modré pláště a červené helmy.A teď už nemám čas musím se připravovat řekne
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 8:16 pm

Jean Altier

Došel jsem ke kostelu, když jsem si všiml spousty stráží. Došel jsem k jednomu ze strážných. Co se tu bude dít, dobrý muži? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 8:18 pm

Shiki

Usl jsem


Strážný

Bude tu přeci oslava našeho pána. řekne mu
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 8:20 pm

Jean Altiere

Mohl byste být trochu specifičtější? Jsem často na cestách a nemám tolik informací. řekl jsem mile.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 8:22 pm

Strážný

Náš vzácný pán bude mít narozeniny 55 let mu bude.Musí být vše v pořádku a zabezpečeno.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 8:22 pm

Hideo

Sedl jsem si na lavičku.


Naposledy upravil Hideo dne Thu Oct 20, 2011 8:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 8:26 pm

Jean Altier

Děkuji mnohokrát. řeknu s úsměvem. Takže oslava? Takový vzácný host na ní nemůže chybět. Cítil jsem se trochu uražen tím, že mne strážný nepoznal, ale mávl jsem nad tím rukou. Sedl jsem si na lavici někam stranou a otřel jsem si pot z čela. Vedle mě seděl jakýsi mladík (Hideo). Podíval jsem se na něj, ale pak jsem se zadíval zpět na tržiště.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 8:31 pm

Hideo

Vedle mě si sedl rytíř. Usoudil jsem že to je templář. Usmál jsem se. Otočil jsem se na něj. Chtěl jsem ho někde odlákat a zabít. Dobrý den, ctěný rytíř. pozdravil jsem ho. Jsem tu nový a nevím co se tu vlastně chystá.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 11:19 pm

Jean Altier

Pousmál jsem se. To jsme dva, cizinče, to jsme dva. řekl jsem a zadíval se na tržiště. Je tu slavnost na počest zdejšího pána. To je všechno, co vím.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 5:20 am

Barbara

Seděla jsem na jedné ze střech domů a sledovala jsem přípravy na zítřejší slavnost. Na tuhle slavnost jsem se příliš netěšila. Byla jsem najata jako jedna ze strážců místního pána, ale já to vlastně ani nechtěla. Co se mi doopravdy na této slavnosti nelíbí, je to, že tu bude moc lidí.
A já nesnáším přílišné množství lidí.
"Tohle bude dloooouhý den..." povzdechla jsem si a ze sedu jsem přešla do lehu.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 11:49 am

Daniel

Seděl sem na střeše domu odkud byl výhle na náměstí a sledoval přípravy na slávnost. Přemýšlel sem koho všeho tam asi zabiju když se mi nebude líbit jeho chování. Napadlo mě že bych mohl udělat rozruch a překazit slavnost ale moc se mi do toho nechtělo. Začalo mě bavit dělat potíže vojákum a strážným kteří byli vysloveně špatný ale poslední týden sem měl nějakou blbou náladu a nic se mi nechtělo dělat. Nakonec sem seskočil z budovy a vyšel si do ulic jestli nenajdu někoho kdo by nebyl hoden svého života.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 11:58 am

Shiki


Výjdu ven z ústředí a vyšel na ulici.Všiml jsem si stráží které by mohli dělat potíže příjdu k nim a ukážu jim do uličky ihned tam šli a oba jsem praštil silou do hlavy a pak je probodl skrytou čepelí.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 12:04 pm

Daniel

Zahlédl sem chlápa co odešel z dvojicí strážných do uličky když sem se do té uličky pak podíval stráže byli mrtvé a jeho sem nikde neviděl. Začal sem ho hledat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 12:08 pm

Jean Altier

Po pár minutách odpočinku mě přestalo bavit obhlížet město a tak jsem se vydal podle popisu strážného k domu místního pána. Nechal jsem se uvést jako pán Maltézských rytířů a vstoupil jsem dovnitř. Klekl jsem s rozevlátým praporem před pánem a počkal na vyzvání. Pane, jménem řádu Maltézských rytířů Vám gratuluji k tomuto požehnanému věku a přeji vám další léta plná slávy. Bude mi ctí sloužit vám po dobu oslav a účastnit se jich. Jsem veterán křážových tažení a můj um zde jistě nebude k zahození.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 12:11 pm

Shiki


Všimnu si nějakého chlápka a byl jsem ve stínu.Nesmí mě vidět! měl jsem černý oblek takže by mě neměl vidět.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 EmptyFri Oct 21, 2011 12:15 pm

Mi Dariki

Co by jsi potřeboval? zeptám se ho
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město Damašek - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Damašek   Město Damašek - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město Damašek
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Město Karakura
» Město Jeruzalém
» Město Akkon
» Město Acre
» Masyaf-město Assasinů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Mimo forum :: Ostatní RPG :: Assasin´s Creed :: Herní místnost-
Přejdi na: