Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Masyaf-město Assasinů I_vote_lcapMasyaf-město Assasinů I_voting_barMasyaf-město Assasinů I_vote_rcap 
Diaby
Masyaf-město Assasinů I_vote_lcapMasyaf-město Assasinů I_voting_barMasyaf-město Assasinů I_vote_rcap 
Sidney
Masyaf-město Assasinů I_vote_lcapMasyaf-město Assasinů I_voting_barMasyaf-město Assasinů I_vote_rcap 
Gastr79
Masyaf-město Assasinů I_vote_lcapMasyaf-město Assasinů I_voting_barMasyaf-město Assasinů I_vote_rcap 
Ryuuni
Masyaf-město Assasinů I_vote_lcapMasyaf-město Assasinů I_voting_barMasyaf-město Assasinů I_vote_rcap 
Killunia
Masyaf-město Assasinů I_vote_lcapMasyaf-město Assasinů I_voting_barMasyaf-město Assasinů I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Masyaf-město Assasinů I_vote_lcapMasyaf-město Assasinů I_voting_barMasyaf-město Assasinů I_vote_rcap 
Sayuri
Masyaf-město Assasinů I_vote_lcapMasyaf-město Assasinů I_voting_barMasyaf-město Assasinů I_vote_rcap 
Phate69
Masyaf-město Assasinů I_vote_lcapMasyaf-město Assasinů I_voting_barMasyaf-město Assasinů I_vote_rcap 
Mister_zx
Masyaf-město Assasinů I_vote_lcapMasyaf-město Assasinů I_voting_barMasyaf-město Assasinů I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Masyaf-město Assasinů EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Masyaf-město Assasinů EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Masyaf-město Assasinů EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Masyaf-město Assasinů EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Masyaf-město Assasinů EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Masyaf-město Assasinů EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Masyaf-město Assasinů EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Masyaf-město Assasinů EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Masyaf-město Assasinů

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 2:53 pm

Masyaf



Město Assasinů
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 4:16 pm

Shiki


Vyšel jsem z domu a šel ke stájím kde jsem začal krmit svého koně.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 4:19 pm

Ravier



Byl sluneční den jako obvykle a já neměl co dělat...V hlavě se mi pořád vybavovalo jak jsem nedokázal ubránit bratra...Tyhle myšlenky jsem chtěl prozatím hodit za hlavu a tak jsem přemýšlel jestli nechcu mít nějakou misi....Vyšel jsem zmého teď bytu...Uviděl jsem po chvíli Shikiho nebo jak se jmenoval...Moc jsem ho neznal jen od vidění...Podíval jsem se na něj jak krmí koně...


Naposledy upravil Diaby dne Thu Oct 20, 2011 6:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 4:20 pm

Shiki


Jakmile jsem dokrmil koně otočil jsem se a všiml jsem si nějakého dalšího assasina (Raviera) Pomalu jsem se k němu přibližoval.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 4:23 pm

Hideo

Vstal jsem a vyšel jsem venku. Procházel jsem se ulicemi a mířil jsem ke stájím. Kso, nudím se, doufám že Altair budu mít pro mě nějakou misi. pomyslel jsem si a přidal jsem do kroku. Před stájí jsem potkal Shikiho a Raviera. Přišel jsem k nim. Nazdar. Smile
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 4:27 pm

Ravier



Podívám se na ně a potom i něco řeknu....Zdravím vás milí bratři,dnes je tu hezký sluneční den ty si Hideo a ty co krmíš si Shiki viď?...otázal jsem se jich....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 4:30 pm

Hideo

Čest a síla. řekl jsem Shikimu a usmál se. Podíval jsem se na Raviera. Ahoj Ravier. řekl jsem mu a podal mu ruku. Ano, dnes je pěkný den, ale jak dlouho? zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 4:40 pm

Ravier


To nevím,ale rád bych aby to vydrželo co nejdéle...Dnes bude doufám klidný den...řekl jsem Hideovi i tomu druhému...Když tak bych šplhal nebo eliminoval ty zatracené temláře...dodal jsem....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 4:43 pm

Hideo

Vidím že máme stejný koníček. zasmál jsem se. Doufám že nám Altair dá nějakou misi. Už dlouho jsem na žádné nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 4:47 pm

Ravier


Ano to doufám byl jsem na misi už nepamatuju...řekl jsem si a v duchu si vzpoměl na bratra a na to sklamání a nesúpěch....Tak co Shiki jděš taky?....otázal jsem se ho....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 5:22 pm

Shiki


Půjdu. řeknu neutrálním hlasem a šel za Altairem.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 5:28 pm

Hideo

No to jsem zvědavý. řekl jsem a odešel za Shiki.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 5:37 pm

Shiki

Když jsem přišel k Altairovi viděl jsem ho,že zase něco píše.Mistře máte čas? Ano mám odpověděl mi. Dobře chtěl bych misi. nejdřív se díval,ale pak něco našel. Dobře pojedeš do Damašku vem si,ale ještě dva Assasini.Třeba Hidea a Raviera.Půjdete tam zabít nějakého Mi Darikiho ostatní ti řekne Malik. Kývl jsem a všiml jsem si Hidea. Máme misi kde je Ravier?
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 5:39 pm

Hideo

No konecne. řekl jsem ale mířil jsem to spíše na Altaira než na Shikiho.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 5:45 pm

Shiki


Viděl jsem Raviera. Máme misi. řeknu a šel jsem ke stájím.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 5:49 pm

Hideo

Doběhl jsem Shikiho a zeptal se Co je to za misi?
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 5:53 pm

Shiki


Máme jed do Damašku a zabít tam nějakou osobu. řeknu a dojdu do stájí a nasednu na svého koně potom odjedu do Damašku.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 5:54 pm

Ravier


Jen jsem je vzadu poslouchal a kýval hlavou to jsem zcela já...Když jsme dostali misi doufal jsem že to nezvorám jak minule...Následoval jsem je potichu k stájím....a pak dále za nima...(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů EmptyThu Oct 20, 2011 6:00 pm

Hideo

No to je ale hodně inforácií. řekl jsem mu a nasedl na koně. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Masyaf-město Assasinů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masyaf-město Assasinů   Masyaf-město Assasinů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Masyaf-město Assasinů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Město Acre
» Město Karakura
» Město Jeruzalém
» Město Damašek
» Město Akkon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Mimo forum :: Ostatní RPG :: Assasin´s Creed :: Herní místnost-
Přejdi na: