Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Itanapolis - Stránka 3 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 3 I_voting_barItanapolis - Stránka 3 I_vote_rcap 
Diaby
Itanapolis - Stránka 3 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 3 I_voting_barItanapolis - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sidney
Itanapolis - Stránka 3 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 3 I_voting_barItanapolis - Stránka 3 I_vote_rcap 
Gastr79
Itanapolis - Stránka 3 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 3 I_voting_barItanapolis - Stránka 3 I_vote_rcap 
Ryuuni
Itanapolis - Stránka 3 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 3 I_voting_barItanapolis - Stránka 3 I_vote_rcap 
Killunia
Itanapolis - Stránka 3 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 3 I_voting_barItanapolis - Stránka 3 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Itanapolis - Stránka 3 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 3 I_voting_barItanapolis - Stránka 3 I_vote_rcap 
Sayuri
Itanapolis - Stránka 3 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 3 I_voting_barItanapolis - Stránka 3 I_vote_rcap 
Phate69
Itanapolis - Stránka 3 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 3 I_voting_barItanapolis - Stránka 3 I_vote_rcap 
Mister_zx
Itanapolis - Stránka 3 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 3 I_voting_barItanapolis - Stránka 3 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Itanapolis - Stránka 3 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Itanapolis - Stránka 3 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Itanapolis - Stránka 3 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Itanapolis - Stránka 3 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Itanapolis - Stránka 3 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Itanapolis - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Itanapolis

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyWed Oct 19, 2011 6:35 pm

First topic message reminder :

Vesnice Itanapolis

Hlavní vesnice v Zemi spravedlnosti.Vesnice byla pojmenována po zakladateli Itami.Sloužilo a slouží jako centro zemi.Vládně zde hramonie klidu.

Vesnice se nachází v centru zemi.Vecnici obklopujou zemi hory pokryté lesy.Pár kilometrů dál je řeka.

Vládce - Endaryu IV.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 3:43 pm

Shiki


To ti nemůžu říct akorát bych měl větší ostudu než teď. řeknu a podívám se na masku jakmile jsem oči otevřel měl jsem je hned červené.Potom jsem je zpátky zavřel.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 3:45 pm

Hideo Uchiha

Proč bys měl mít ostudu? zeptal jsem se ho. A odkdy nějakou máš!
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 3:48 pm

Shiki


Víš to jak jsem po tobě šel bylo kvůli tomu,že jsem chtěl dokázat,že nejsem nejslabší z klanu.Řekli mi,že slábnu řeknu a pak se uchechtnu.Abych klanu nedělal větší ostudu tak jsem utekl z domu.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 4:12 pm

Hideo Uchiha

Podíval jsem se na něj. Po líci mi stekla slza. Znal jsem ten pocit až příliš dobře. Mám nápad. Půjdeme před vaši čtvrť a tam se nechám tebou před nimi porazit. řekl mu a na tváři se mi kromě slz zračilo i odhodlání.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 4:14 pm

Shiki



Ne to ne! řeknu a zase se mi zamotá hlava.Tohle nesmíš udělat nesmíš se nechat zesměšnit! řeknu a otevřu oči které jsem měl od té nemoci rudé.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 4:20 pm

Hideo Uchiha

Hele, Shiki mně je to jedno. Já nejsem narozdíl od tebe z hlavně rodiny, i když nemám od ní daleko, a tak mi to neublíží to poprvé a podruhé .... stale jsem se na něj díval ... vyhrál by si i kdybych se snažil porazit tě co nejvíce.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 4:22 pm

Shiki


Hideo prosím nedělej to. poprosím ho.A začnu zase zavírat oči kvůli té nemoci.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 4:27 pm

Hideo Uchiha

Já se tě neptám jestli můžu nebo nemůžu, já ti to oznamuji. řekl mu a usmál jsem se. A končím tuto debatu. Podíval jsem se ven oknem. Je noc a my se zde hádáme. zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 5:25 pm

Shiki


Prosím nedělej to. řeknu a podívám se na něj. Něco ti ukážu. řeknu a proměním se na sebe ještě když jsem neměl jizvy.
Spoiler:
,ale dlouho jsem to neudržel a proměnil se zpět.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 5:27 pm

Hideo Uchiha

Nevidím rozdíl. řekl jsem mu na jeho přeměnu a začal jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 5:29 pm

Shiki


Měl bych jít přece jen nemoc na únavu není na nemocnici. ani si neuvědomím,že jsem se prokecl s tou nemocí.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 5:32 pm

Hideo Uchiha

Nechoď, prosím, Nechci tu ostat sám. řekl jsem prosebně Shikimu.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 5:33 pm

Shiki


Fů tak dobře. řeknu a usměju se.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 5:42 pm

Hideo Uchiha

Takže nespavost ...... podíval jsem na Shikiho. Začal jsem přemýšlet a nakonec jsem řekl. Vím jak ti pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 5:44 pm

Shiki


Sedl jsem si a vzal si skleničku s léky.Musím si ho vzít pomůže mi to,ale zase měl jsem jich už moc. pomyslím si a rozdělám si léky. Počkej chvilniku prosím.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 5:48 pm

Hideo Uchiha

Když si vzal léky znovu jsem mu řekl Vím jak ti pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 5:52 pm

Shiki


Už jsi mi pomohl dost řeknu
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 6:04 pm

Hideo Uchiha

Ale já ti pomůžu. řekl jsem mu. Jednoduše k tobě každý večer přijdu a praštim tě, takže určitě usneš. zasmál jsem se
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 6:07 pm

Shiki


Tak řeknu ti to co jsem řekl Mistrovi.Já nechci aby jsi mě omráčil! řeknu a slezu z postele.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 6:22 pm

Hideo Uchiha

Já jsem jen žertoval. řekl jsem mu a také slezl z postele. Vyšel jsem na chodbu, kde byla tma, a tak jsem zase vešel dovnitř. Nudím se řekl jsem Shikimu. Spát se mi nechce, co budeme dělat.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 6:23 pm

Shiki


Ty by jsi měl ležet. řeknu a sundám lísteček z masky a pak si tu masku nandám.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 6:29 pm

Hideo Uchiha

Ty také. řekl jsem mu. Asi půjdu za sestřičkou, zda nemá nějaké hry. Například Shogi nebo něco podobné.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 6:30 pm

Shiki



Ne ty jsi půjdeš okamžitě lehnout. jen to řeknu a sednu si na postel moje hlava hned spadne na polštář a kvůli té nemoci omdlim.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 6:32 pm

Hideo Uchiha

A lehl sis ty. řekl jsem, myslíce si že Shiki usnul. Sedl jsem si na postel a podíval jsem se ven oknem. Dneska je pěkná noc. řekl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 EmptyThu Oct 20, 2011 8:04 pm

Shiki


Pootevřel jsem oči. Kso poprvé mam strach z nemoci. řeknu si
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Itanapolis - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Itanapolis
Návrat nahoru 
Strana 3 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Itanapolis

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Herní místnost-země :: Země spravedlnosti :: Herní místnost :: Země spravedlnosti-
Přejdi na: