Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Itanapolis - Stránka 36 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 36 I_voting_barItanapolis - Stránka 36 I_vote_rcap 
Diaby
Itanapolis - Stránka 36 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 36 I_voting_barItanapolis - Stránka 36 I_vote_rcap 
Sidney
Itanapolis - Stránka 36 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 36 I_voting_barItanapolis - Stránka 36 I_vote_rcap 
Gastr79
Itanapolis - Stránka 36 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 36 I_voting_barItanapolis - Stránka 36 I_vote_rcap 
Ryuuni
Itanapolis - Stránka 36 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 36 I_voting_barItanapolis - Stránka 36 I_vote_rcap 
Killunia
Itanapolis - Stránka 36 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 36 I_voting_barItanapolis - Stránka 36 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Itanapolis - Stránka 36 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 36 I_voting_barItanapolis - Stránka 36 I_vote_rcap 
Sayuri
Itanapolis - Stránka 36 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 36 I_voting_barItanapolis - Stránka 36 I_vote_rcap 
Phate69
Itanapolis - Stránka 36 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 36 I_voting_barItanapolis - Stránka 36 I_vote_rcap 
Mister_zx
Itanapolis - Stránka 36 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 36 I_voting_barItanapolis - Stránka 36 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Itanapolis - Stránka 36 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Itanapolis - Stránka 36 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Itanapolis - Stránka 36 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Itanapolis - Stránka 36 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Itanapolis - Stránka 36 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Itanapolis - Stránka 36 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Itanapolis - Stránka 36 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Itanapolis

Goto down 
+5
Killunia
Phate69
Ayame Saduri
Gastr79
Diaby
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptySat Sep 17, 2011 4:29 pm

First topic message reminder :

Vesnice Itanapolis

Hlavní vesnice v Zemi spravedlnosti.Vesnice byla pojmenována po zakladateli Itami.Sloužilo a slouží jako centro zemi.Vládně zde hramonie klidu.

Vesnice se nachází v centru zemi.Vecnici obklopujou zemi hory pokryté lesy.Pár kilometrů dál je řeka.

Vládce - Endaryu IV.

Spoiler:


Naposledy upravil Diaby dne Mon Oct 10, 2011 6:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:15 pm

Takashi



Jakmile na mě poslal ty koule okamžitě jsem uskočil a vymrštilo mě to o několik metrů dál....Hmmm takže si Uchiha.......Poté jsem vytáhl několik kunai...I klony které zbyli....Potom jsem je po něm hodil...Opět z každé strany....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:17 pm

Ryuuni

No... ptám se protože od kdy mám svuj tým geninu nemám obraz o tom co se děje ve vesnici
na chvíli sem mlčel a pak sem řekl a tak dále..
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:19 pm

Shiki


Začínal jsem mít hlad tak jsem seskočil k Ichiraku a koupil si rámen podíval jsem se na Ryuuniho. Senseii Ryuuni já opravdu nevěděl co můj klan chystá a nakonec se zjistilo,že nic jen,že slábnu. řeknu mu a po chvíli rámen sním viděl jsem je spíš rozmazaně protože se mi chtělo pořád spát.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:21 pm

Hideo Uchiha

Kage Bunshin no justu. Vykřikl jsem a vytvořil kolem sebe klony, které to schytali za mě. Spadl jsem na zem a podíval se na Takashiho. Ano, jsem Uchiha ..... Vadí ti to? zeptal jsem se ho. Až nepříjemně mi to připomínalo Shikiho. Sakra, dochází mi čakra. začal jsem zhluboka dýchat. Ukončím to tím justu. Právě tím.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:31 pm

Killunia Akatatsu

Takže je sensei... No to snad ne... Pak si přisedl ten maskovaný kluk, který si mě naštěstí nevšímal.
"Hm... taky bych chtěla mít vlastní tým, un... Bavilo by mě krotit ty spratky, který bych dostala..." Na chvilku jsem se zasmála a pustila jsem se do sedmého ramenu. Doufala jsem, že bude poslední. "Bejt Chuuninem je nuda, un... " zamumlala jsem si spíš pro sebe, ale ostatní to určitě museli slyšet.
Nestěžuj si furt...
Drž tlamu a jez.
Snědla jsem poslední ramen a rozhodla jsem se, že zaplatím. Ale zůstala jsem sedět.
"Mohu se zeptat, koho máš v týmu?"
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:33 pm

Takashi



V pohodě ...Nevadí mi že si Uchiha nic proti nim nemám...řekl jsem a přerušil jsem utok který jsem měl v plánu....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:35 pm

Hideo Uchiha

Tak to si asi jediným. řekl jsem mu a trochu se mi ulevilo. No pořád si můj soupeř. zůstal jsem stát a přemýšlel jak to justu udělám aby neměl šanci ujít
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:42 pm

Ryuuni

Když si sednul k nám Shiki tak sem mu odpovědel: Nehodlám to řešit... jen pamatuj na to co sem řekl když sem odcházel.

Pak sem se zas podíval na Killunii. V týmu? Tady toho kluka s maskou. Pak toho co šel bojovat z tvým parťákem a ještě jednu holku. Tu sem dneska ještě nevyděl ale zdá se mi že i když je nejmenší je z mého týmu zatím asi nejlepší.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:43 pm

Shiki


Podívám se na tu holku. Ahoj já jsem Shiki. pozdravím ji a dám si hlavu na pult.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:44 pm

Takashi


Hmmm když cheš...řekl jsem a zatáhl jsem za provázky...(kunaie byli na provázek)...Vrátili se zpátky ke mě...Potom jsem ho dal do genjutsu a začala se mu projevovat jeho nejhorší obavy....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:50 pm

Killunia Akatatsu

"Hm... Já zas Killunia," opáčila jsem Shikimu. Pak jsem poslouchala Ryuuniho.
Takže toho Uchihu, jo? Asho-sama, proč musí mít skoro každej tým Uchihu? Povzdechla jsem si.
"No, dík za pokec, ale už bych asi měla jít... Sice vůbec nevim, kam, ale někam určitě..."
S těmito slovy jsem se dala na pomalý odchod.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:53 pm

Hideo Uchiha

Pomocí Sharinganu jsem se vytrhl z Genjustu ale moje zásoba čakry se ztenšila. Pocítil jsem kolem sebe provázky a usmál jsem se. Takto mi nahrávat do karet. usmál jsem se a uvolnil ruce. Rychle jsem udělal pečetě a vykřikl Katon: Ryuuka no Jutsu a poslal jsem jutsu po šňůrách až k majitelovy. To jutsu bylo slabé, mohlo ho jen popálit trošku, čakru jsem si šetřil na to jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:53 pm

Shiki


Hele jestli je to kvůli mě tak já odejdu. řeknu a vztanu ze stoličky potom jsem šel na proti ichiraku na lavičku a lehl jsem si na ní.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:55 pm

Ryuuni

Zamával sem jí a pozdravil Tak zatím.
Pak sem si objednal ještě jeden rámen.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 2:58 pm

Takashi


Okamžitěě jsem reagoval Kawamari no jutsu....Objevil jsem se kousek dál...Magen: Nijuu Kokoni Arazu no Jutsu...Pak sjem se na něj podíval a genjutsu pokračovalo a stále byl v nejhorších obavách....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 3:02 pm

Shiki


Díval jsem se na mistra nechtěl jsem ho naštvat.Oči se mi vždy zavřeli,ale hned jsem je otevřel.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 3:07 pm

Hideo Uchiha

Stále jsem viděl umírat své blízké. Sakra co se děje já jsem už genjustu zrušil, či? mluvil jsem nahlas ale spíše jen pro sebe. Viděl jsem jak umírá má rodina, můj otec a matka. Nieeeeeeeeee, Nieeee, přestaň už toho bylo dost. Přestaň! křičel jsem. Ten kdo zabil mé rodiče byl Shiki a jeho klan. Nieeeeeeeeeeee. křičel jsem a začal jsem se bránit genjustu.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 3:09 pm

Takashi



Co stačí ti to řekl jsem mu....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 3:11 pm

Hideo Uchiha

Zaslechl jsem nějaký hlas. Přiřadil jsem ho Takashimu a vykřikl jsem. Pusť mě, Pusť mě. Ať toho. Už jsem toho měl dost a začal jsem se bránit ještě víc.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 3:12 pm

Takashi



Hm,zašlo to daleko řekl jsem a zrušil genjutsu....Tak co boj je u konce....řekl jsem a podal mu ruku....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 3:18 pm

Shiki


Příjdu zpět k Ryuunimu. Mistře Ryuuni nemáte nějaké prášky na to abych byl vzhůru? zeptám se.Oči jsem měl pořád rudé a chtělo se mi pořád spát.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 3:19 pm

Hideo Uchiha

Z toho jutsu jsem byl otřesen, a tak jsem mu, nevědíc co dělám, odstrčil ruku. Postavil jsem se, mé nohy se třásly, a řekl jsem. Není! Vytvořil jsem pečetě. Katon: Kasumi Enbu no Jutsu vykřikl jsem a vytvořil mlhu přes celé cvičiště. Měl jsem ještě trochu čakry a tak jsem vytvořil 2 klony které mě odhodili co nejdál a pustil jsem se z mlhy pryč. Když už jsem byl venku, klony pomocí zubů na třetí pokus vytvořili jiskru a vyhodili mlhu do vzduchu. Všichni v Itanapolise si všimli výbuch, obrovský hřib nad Cvičištěm a kouř který se z cvičiště valil.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 3:24 pm

Ryuuni

Jediný dobrý prášek na nespavost a ospalost zároveň je spánek... a jestli nemužeš usnout tak to zařídím...
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 3:25 pm

Takashi


Okamžitě jsem udělal kawarami ale trochu později....objevil jsem se až to skončilo....stál jsem s popáleninami...Ty šmejde....Dívej co s mi provedl,začínam si myslet že uchihové jsou nečetní.......křikl jsem na něho...Poté jsem začal dělat pečetě...Fuuton: Kamikaze!....řekl jsem a vyslal na něho výr a odhodilo ho to....Poté jsem se přemístil jinam....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 EmptyWed Oct 19, 2011 3:26 pm

Shiki


Hele nechci aby jste mě třísknul a upadl jsem do bezvědomí. řeknu. Jinak zapoměl jsem omlouvám se vám za to všechno.Ale spíš já jsem už asi 2 dny ospalý i když se vyspím jsem ospalý.Spím klidně do 12:00 a jsem pořád ospalý nevíte proč? zeptám se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Itanapolis - Stránka 36 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 36 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Itanapolis
Návrat nahoru 
Strana 36 z 38Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next
 Similar topics
-
» Itanapolis

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Herní místnost-země :: Země spravedlnosti :: Herní místnost :: Země spravedlnosti-
Přejdi na: