Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Dakrenosis - Stránka 2 I_vote_lcapDakrenosis - Stránka 2 I_voting_barDakrenosis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Diaby
Dakrenosis - Stránka 2 I_vote_lcapDakrenosis - Stránka 2 I_voting_barDakrenosis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sidney
Dakrenosis - Stránka 2 I_vote_lcapDakrenosis - Stránka 2 I_voting_barDakrenosis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Gastr79
Dakrenosis - Stránka 2 I_vote_lcapDakrenosis - Stránka 2 I_voting_barDakrenosis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Ryuuni
Dakrenosis - Stránka 2 I_vote_lcapDakrenosis - Stránka 2 I_voting_barDakrenosis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Killunia
Dakrenosis - Stránka 2 I_vote_lcapDakrenosis - Stránka 2 I_voting_barDakrenosis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Dakrenosis - Stránka 2 I_vote_lcapDakrenosis - Stránka 2 I_voting_barDakrenosis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sayuri
Dakrenosis - Stránka 2 I_vote_lcapDakrenosis - Stránka 2 I_voting_barDakrenosis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Phate69
Dakrenosis - Stránka 2 I_vote_lcapDakrenosis - Stránka 2 I_voting_barDakrenosis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Mister_zx
Dakrenosis - Stránka 2 I_vote_lcapDakrenosis - Stránka 2 I_voting_barDakrenosis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Dakrenosis - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Dakrenosis - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Dakrenosis - Stránka 2 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Dakrenosis - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Dakrenosis

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptySun Mar 06, 2011 2:01 pm

First topic message reminder :

Město Dakrenosis

Dakrenos je hlavní centrálou a městem samotné Země chaosu.Nachází se zde hlavní velké sídlo vládce země.Panuje zde většinou chaos.Kdo se postaví pánovi bude krutě potrestán nebo i zabit.

Ve měste jsou spíš zničené budovy,smog a lidi se tu okrádají navzájem.Ve městě platí silnější přežije.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 4:16 pm

Shiniga


Hele pro tebe vždy Shiniga.Nemám rád když mě někdo povyšuje nad někým.A ty budeš asi na genjutsu,že? zasměju se
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 4:17 pm

Metsuke

Metsuke, pane. odvětila jsem. Ano, jsem expert na genjutsu. dodám.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 4:18 pm

Shiniga



To je vidět já jsem expert na Taijutsu.A prosím tykej mi. usměju se. V genjutsu by jsi rozhodně vyhrála.Ale v Taijutsu nevím
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 4:19 pm

Metsuke

Já nad vámi nehodlám vyhrávat, pane. řeknu tvrdě a dám mu tím najevo, že mě nějaké jeho tykání nezajímá.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 4:21 pm

Shiniga


Vzdychnu Tohle nikdy neříkej. řeknu a opět se zasměju. Proč mi nechceš tykat skoro všichni ANBU mě tykají.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 4:25 pm

Metsuke

Protože jste můj nadřízený a já nehodlám bourat pracovní a disciplinární bariéry, pane. řeknu. A protože jsi idiot, kterej si myslí,ž e taijutsu je lepší, než iluze.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 4:29 pm

Shiniga



Tak u mě máš zatím volno nepotřebuji tě. usměju se a sundám si ANBU masku
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 5:02 pm

Sousuke Tamaru

Dnes měl být nudný den. Nedostal jsem žádný úkol, koho zabít, a v hledání majitelů tvorů, kteří reprezentují pět živlů, jsem také vůbec nepostoupil.
Pomalu jsem se procházel ulicemi Dakrenosisu a sledoval jsem otráveně všechny lidi okolo. Měl jsem štěstí, že jsem po rodině zdědil spoustu peněz. Nemusel jsem žít na ulici jako žebrák.
Do oka mi padla hlavní budova. Tam bydlel šéf. Šéf, kterého jsem neměl zrovna v lásce. A tam jsem také zamířil. Vešel jsem tam, ignorujíc stráže, a vrazil jsem přímo do pracovny.
"Hele, šéfe, neměl bys pro mě nějakou další misi? Nebo aspoň tým?" zeptal jsem se. Jako jeho reakci nebo odpověď jsem čekal něco velice hnusného.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 5:06 pm

Metsuke

Nepotřebuji tě. Ta slova mnou projela jako nůž. Ten arogantní hajzl. Kývla jsem hlavou a zmizela jsem v dáli.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 5:08 pm

Shiniga


Zasměju se a nandám si ANBU masku šel jsem po ulici. Ach tu bude nuda.
Návrat nahoru Goto down
Alizeer
Moderators
Moderators
Alizeer


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 17. 10. 11
Age : 30

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 3:26 pm

Carmack

Viděl jsem vstoupit Sosukeho a choval se docela drze.. typickej on - pomyslel jsem si a trošku se pousmál. "Nazdar," řekl jsem "někde by se tu měli poflakovat další shinobi, když je najdeš a dostaneš je sem, možná by se nějaká mise našla" podrbal jsem se ve vlasech a pak jsem dodal: "Ale nejdřív si zaskočte trošku zatrénovat" a otočil jsem se na židli směrem k oknu.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 5:53 pm

Sousuke Tamaru

Trošku mě překvapilo, že se na mě nenaštval. Nejspíš si na to už zvykl. Podíval jsem se na něj s otráveným pohledem.
"Najít je? Já myslel, že mi je přidělíš..." Vydal jsem se tedy k východu. "Nemoh bys mi aspoň říct, který dobrý ninjové by byli tak nějak k dispozici? Že bych měl aspoň menší představu o tom, koho mám hledat..."
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Alizeer
Moderators
Moderators
Alizeer


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 17. 10. 11
Age : 30

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 6:57 pm

Carmack

Pohledem z okna jsem řekl: "Měli by být někde venku. Poznáš je. Budou se kolem nich potuloval ANBU, teda alespoň, kolem jednoho". A ukázal jsem z okna stylem, že by měli být někde tam. Otočil jsem se ke stolu a věnoval se práci.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 7:36 pm

Sousuke Tamaru

"Hm," přikývl jsem, ale nepoděkoval jsem za informaci. V této zemi jsem to nepovažoval za nutné.
Vyšel jsem na ulici a začal jsem hledat. První musel být zcela jistě ANBU. A možná jsem i věděl, kdo by to měl být. Jediný z ANBU, kdo by se mohl nudit, byl jejich vůdce, Shiniga.
Po chvilce jsem ho našel. Šel jsem celkem nenápadně a nezaujatě, ale když jsem kolem něj procházel tak, abych měl blíže k jeho tělu levou ruku (jsem levák), tasil jsem svou katanu a jemně jsem ho škrábnul, abych na sebe upoutal jeho pozornost. Na tváři jsem měl pobavený úsměv.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 7:40 pm

Shiniga

Zastavím se a usměju se.Byl jsem expert v Taijutsu a katanu jsem mu vylice silně odkopnul a ani jsem se nezadýchal.Co chceš?
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 7:47 pm

Sousuke Tamaru

Lehce jsem se zasmál. Docela zajímavý chlápek.
"Šéf mi řek, že bych moh dostat misi... Ale jenom v případě, že najdu někoho, kdo by šel se mnou. A šéf se zmínil o tobě, že nemáš do čeho rejpnout..." Zasunul jsem svou katanu. "Možná bys měl zájem?"
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 7:49 pm

Shiniga




Vzdychnu. Proč né.Můžeme tam jít a jestli chceš znám jednu holku která by mohla jít s námi usměju se na něho.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 7:54 pm

Sousuke Tamaru

"Tak za ní zajdi a řekni jí o tom, že dostaneme misi... Sejdeme se pak před šéfovo domem..." řekl jsem mu a pomalu jsem se vydal zpátky.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 7:55 pm

Shiniga


Dobře. řeknu a běžel jsem hledat Metsuke.Kde jsi? hledal jsem ji po celém městě.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:05 pm

Metsuke

Seskočila jsem ze stromu a postavila se před Shinigu. Pane?
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:16 pm

Shiniga


Hele jestli s námi chceš jít na misi tak příjď před šéfovu budovu. řeknu jí a odejdu k šéfově budově.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:23 pm

Metsuke

Přikývla jsem a vyběhla jsem za šéfem.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 11:52 am

Sousuke Tamaru

Když se začali oba dva přibližovat vešel jsem pomalu do budovy a počkal jsem, až mě doženou. Pak jsem vrazil do šéfovy pracovny, dnes již podruhé.
"Stačí, když půjdem na tu misi jenom tři?" zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Sponsored content





Dakrenosis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dakrenosis   Dakrenosis - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dakrenosis
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Herní místnost-země :: Země chaosu :: Herní místnost :: Země chaosu-
Přejdi na: