Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Inuzuka Akamatsu I_vote_lcapInuzuka Akamatsu I_voting_barInuzuka Akamatsu I_vote_rcap 
Diaby
Inuzuka Akamatsu I_vote_lcapInuzuka Akamatsu I_voting_barInuzuka Akamatsu I_vote_rcap 
Sidney
Inuzuka Akamatsu I_vote_lcapInuzuka Akamatsu I_voting_barInuzuka Akamatsu I_vote_rcap 
Gastr79
Inuzuka Akamatsu I_vote_lcapInuzuka Akamatsu I_voting_barInuzuka Akamatsu I_vote_rcap 
Ryuuni
Inuzuka Akamatsu I_vote_lcapInuzuka Akamatsu I_voting_barInuzuka Akamatsu I_vote_rcap 
Killunia
Inuzuka Akamatsu I_vote_lcapInuzuka Akamatsu I_voting_barInuzuka Akamatsu I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Inuzuka Akamatsu I_vote_lcapInuzuka Akamatsu I_voting_barInuzuka Akamatsu I_vote_rcap 
Sayuri
Inuzuka Akamatsu I_vote_lcapInuzuka Akamatsu I_voting_barInuzuka Akamatsu I_vote_rcap 
Phate69
Inuzuka Akamatsu I_vote_lcapInuzuka Akamatsu I_voting_barInuzuka Akamatsu I_vote_rcap 
Mister_zx
Inuzuka Akamatsu I_vote_lcapInuzuka Akamatsu I_voting_barInuzuka Akamatsu I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Inuzuka Akamatsu EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Inuzuka Akamatsu EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Inuzuka Akamatsu EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Inuzuka Akamatsu EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Inuzuka Akamatsu EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Inuzuka Akamatsu EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Inuzuka Akamatsu EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Inuzuka Akamatsu EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Inuzuka Akamatsu EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Inuzuka Akamatsu

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Inuzuka Akamatsu   Inuzuka Akamatsu EmptyFri Feb 11, 2011 1:57 pm

Jméno: Inuzuka Akamatsu


Věk:13


Hodnost: Gennin


Oblíbené:Oheň,Nudle Ramen,Psi,Trénink


Neoblíbené:Voda,Kočky,Mise typu D,Studování


Rodina: Otec-Inuzuka Gawa-naživu
Matka- Inuzuka Chigiri-mrtvá.Zemřela při obraně Konohy před Devíitiocasým démonem


Povaha:Přátelský,Odvážný,


Historie:Už od dávných časů naše rodina používala k boji Ninja psy.Tito psi byli jak naši přátelé tak i naši spolubojovníci.Naše rodina si předává svitky k svolávaní psů už několik generací..Když matka zemřela,můj otec mě začal učit techniky ninjutsu.Ninjutsu bylo pro mě nové ale později mi už šlo dobře.Když mi Ninjutsu začalo jít můj otec mě naučil Shikyaku no Jutsu,Juujin Bunshin.Mám psa který dokáže vycítit Chakru soupeře a pak mi říct kolik jí má a jestli je nebezpečný.Když mi bylo 11 let tak jsem ukončil Ninja Akademii a celý rok jsem trénoval abych si zlepšil své techniky.



Cíl:Stát se velmi silným Jouninem


Klan: Inuzuka


___________


Podstata:-žádná-


Hlavní atribut: Svolávaní psů


Zbraně:Ninja pes jménem Akabai,Základní ninja výbava (shurikeny,kunaie+výbušné lístky...)


Specializace: NIN


Schopnosti:Základní techniky z Akademie,Shikyaku no Jutsu,Juujin Bunshin,Tsuuga,


Inuzuka Akamatsu Eba0d29470df20_full
Návrat nahoru Goto down
 
Inuzuka Akamatsu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: