Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Svět obecně - Stránka 2 I_vote_lcapSvět obecně - Stránka 2 I_voting_barSvět obecně - Stránka 2 I_vote_rcap 
Diaby
Svět obecně - Stránka 2 I_vote_lcapSvět obecně - Stránka 2 I_voting_barSvět obecně - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sidney
Svět obecně - Stránka 2 I_vote_lcapSvět obecně - Stránka 2 I_voting_barSvět obecně - Stránka 2 I_vote_rcap 
Gastr79
Svět obecně - Stránka 2 I_vote_lcapSvět obecně - Stránka 2 I_voting_barSvět obecně - Stránka 2 I_vote_rcap 
Ryuuni
Svět obecně - Stránka 2 I_vote_lcapSvět obecně - Stránka 2 I_voting_barSvět obecně - Stránka 2 I_vote_rcap 
Killunia
Svět obecně - Stránka 2 I_vote_lcapSvět obecně - Stránka 2 I_voting_barSvět obecně - Stránka 2 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Svět obecně - Stránka 2 I_vote_lcapSvět obecně - Stránka 2 I_voting_barSvět obecně - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sayuri
Svět obecně - Stránka 2 I_vote_lcapSvět obecně - Stránka 2 I_voting_barSvět obecně - Stránka 2 I_vote_rcap 
Phate69
Svět obecně - Stránka 2 I_vote_lcapSvět obecně - Stránka 2 I_voting_barSvět obecně - Stránka 2 I_vote_rcap 
Mister_zx
Svět obecně - Stránka 2 I_vote_lcapSvět obecně - Stránka 2 I_voting_barSvět obecně - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Svět obecně - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Svět obecně - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Svět obecně - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Svět obecně - Stránka 2 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Svět obecně - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Svět obecně - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Svět obecně

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 6:39 pm

First topic message reminder :

Svět
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 7:53 pm

Hideo Uchiha

Znovu jsem se uhl. Proč? zeptal jsem se. Byl jsem z toho zmaten. Co se ti stalo? Pokud za tím stojí oči, řekl jsem ti abys zůstal a léčil se. Já bych ho našel i sám! začal jsem po něm křičet. Tak proč si to udělal?!
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 7:55 pm

Shiki


Řekl jsem,že za ním nemáš chodit. řeknu Teď kvůli tomu zemřeš! začnu se šíleně smát a jakmile jsem proti němu běžel hodil jsem na něj shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 7:59 pm

Hideo Uchiha

Takže se to potvrdilo. Zešílel si. řekl jsem nahlas. Kunaiem jsem vykryl shurikeny a odskočil jsem co nejdál od Shikiho. Jde do tuhého. pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:01 pm

Shiki


Začínal jsem zase slábnout rychle jsem si začal šahat po pilulkách hledal jsem je.Kso kde jsou? Pak jsem si vzpoměl,že jsou v batohu tak jsem pomalu a zesláble šel k batohu
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:04 pm

Hideo Uchiha

Byl jsem rychlejší. Jelikož můj život nezávisel na pilulkách (Měl Sharingan, všiml si je už v Ita) byl jsem rychlejší a při batohu jsem byl spíše jako Shiki. Vzal jsem ho a hodil do vzduchu. Kage Bunshin no justu. vykřikl jsem a vytvořil 2 klony. Ty se vrhli na batoh a já jsem zůstal stát před Shiki. Hra skončila. řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:06 pm

Shiki


Chtěl jsem mu dát pěstí.Ale nedivil bych se kdyby dal on mě protože jsem byl velice zesláblý.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:08 pm

Hideo Uchiha

Moje klony vybrali z batohu pilulky a hodili je mi. Batoh hodili k stanu a zmizeli. Pilulky jsem si vložil do kapsy na zbraně a podíval jsem se na Shikiho. Tak, kde si se udeřil do hlavy? zeptal jsem se ho rozzlobeně.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:11 pm

Shiki

Já se nikde neudeřil ty šmejde! chtěl jsem ho třísknout velice silně,ale měl jsem hrozně málo síly,ale stejně jsem ho chtěl praštit
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:15 pm

Hideo Uchiha

Chytil jsem jeho ruku za pěst. Sharing jsem zaměřil něj. Jak to jen mě otec učil, to genjutsu. Sakra, nikdy mi to nešlo. pomyslel jsem si. Ale udeřil, přeskočilo ti. řekl jsem Shikimu.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:17 pm

Shiki


Ty šmejde! chtěl jsem ho praštit druhou rukou.Já se nikde neudeřil!
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:21 pm

Hideo Uchiha

Zatímco jsem přemýšlel jak vytvořit genjustu, tak jsem nedával na zbytek pozor. Nevšiml jsem si Shikiho druhou pěst a tak jsem schytal. Spadl jsem na zem. Vstal jsem a řekl. Sakra, Shiki uklidni se, chováš se tak jakoby ti vážně přeskočilo.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:23 pm

Shiki


Už jsem řekl,že je tohle souboj takže budeme bojovat dokud jeden nezemře! řeknu pod maskou jsem se tvářil šíleně moje tvář byla úplně jiná.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:24 pm

Hideo Uchiha

Už mě sereš. zakřičel jsem na něj a napřáhl pěst míříc na jeho tvář.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:27 pm

Shiki



Vůbec jsem si nevšímal jeho pěsti.Spíš jsem o ní ani nevěděl.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:29 pm

Hideo uchiha

Střelil jsem mu přes hubu.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:30 pm

Shiki


Odletěl jsem od Hidea a nevztával jsem.Kso ta výborná síla je pryč?
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:33 pm

Hideo Uchiha

Přišel jsem až k Shikimu. Tak co, už tě to přešlo? zeptal jsem se a podal mu ruku abych mu pomohl vstát.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:34 pm

Shiki


Když mi podal ruku tak jsem mu za ní zatáhl velice silně a doufal jsem,že ji bude mít vykloubenou.Potom jsem,ale spadl na zem a nehýbal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:38 pm

Hideo Uchiha

Shiki mi zatáhl ruku příliš silne. slyšel jsem v rameni křupnutí a následovala bolest. Hodil jsem se o zem. Sakra, Shiki ty idiote. Přijdeš k úrazu. Pomalu jsem vstal a popošel ke stromu. Věděl jsem že ruku mám vykloubené. Ramenem jsem začal mlátit o strom aby se moje ruka vtrátila na své místo. Každý můj úder doprovázel bolestný výkřik.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:41 pm

Shiki



Vůbec jsem se nehýbal,ale nespal jsem jen mě hrozně boleli oči.Když jsem oči otevřel Hidea jsem vůbec neviděl nebo viděl,ale jako takovou mlžnou skrvnu.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:44 pm

Hideo Uchiha

Stále jsem rukou bouchal do stromu, ale ruka se nechtěla vrátit. Po chvíli jsem slyšel zapraskání v rameni. Kost se mi odkĺbila. No bolest zůstala. Se slzami bolesti v očích jsem přišel k Shikimu. Chytil jsem ho za oblečení a začal táhnout ke stanu.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:46 pm

Shiki


Dal jsem jeho ruku ode mě aby mě netáhl.Nech mě na pokoji! řeknu a vytáhnu si pilulky jednu si zrovna vezmu a pomalu jsem šel od něho.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:51 pm

Hideo Uchiha

Fajn, nechám tě na pokoji. řekl jsem mu rozzlobeně. Byl jsem na něj naštvaný. Ale strašně. Vešel jsem do stanu a lehl jsem si. Co to do něj vešlo? ptal jsem se sám sebe.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:53 pm

Shiki


Vzal jsem kunai a bodl si ho do břicha spadl jsem na zem.Kašlal jsem krev.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 EmptyTue Oct 25, 2011 8:55 pm

Hideo Uchiha

Vyletěl jsem ze stanu. Jakmile jsem uviděl Shikiho v kaluži krve, začal jsem panikařit. Rychle jsem k němu přiskočil. Shiki, Shiki ty idiote. Neeeeeee. křičel jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Svět obecně - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svět obecně   Svět obecně - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Svět obecně
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Herní místnost-země :: Svět-
Přejdi na: