Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Souboje a postování I_vote_lcapSouboje a postování I_voting_barSouboje a postování I_vote_rcap 
Diaby
Souboje a postování I_vote_lcapSouboje a postování I_voting_barSouboje a postování I_vote_rcap 
Sidney
Souboje a postování I_vote_lcapSouboje a postování I_voting_barSouboje a postování I_vote_rcap 
Gastr79
Souboje a postování I_vote_lcapSouboje a postování I_voting_barSouboje a postování I_vote_rcap 
Ryuuni
Souboje a postování I_vote_lcapSouboje a postování I_voting_barSouboje a postování I_vote_rcap 
Killunia
Souboje a postování I_vote_lcapSouboje a postování I_voting_barSouboje a postování I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Souboje a postování I_vote_lcapSouboje a postování I_voting_barSouboje a postování I_vote_rcap 
Sayuri
Souboje a postování I_vote_lcapSouboje a postování I_voting_barSouboje a postování I_vote_rcap 
Phate69
Souboje a postování I_vote_lcapSouboje a postování I_voting_barSouboje a postování I_vote_rcap 
Mister_zx
Souboje a postování I_vote_lcapSouboje a postování I_voting_barSouboje a postování I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Souboje a postování EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Souboje a postování EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Souboje a postování EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Souboje a postování EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Souboje a postování EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Souboje a postování EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Souboje a postování EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Souboje a postování EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Souboje a postování EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Souboje a postování

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Souboje a postování Empty
PříspěvekPředmět: Souboje a postování   Souboje a postování EmptySun Oct 23, 2011 6:21 pm

Rád bych uvedl pár věcí na pravou míru, a pokud s tím ostatní hráči budou souhlasit, byl bych rád, kdyby se tyto věci zavedly do pravidel:

Jde o posty, které jsem měl teď možnost číst.

Samozřejmě vím, že hráčská postava je celkem nadupaná a měla by být silnější, než NPC (některá), ale to, jakým způsobem píšete posty, mě opravdu udivuje.
Uvědomte si, že tohle není hra, která se dá hrát na nejlehčí úroveň, a kde si jeden Altair pohrává s deseti strážnejma. Všimněte si, že ve hře na vás útočí jen jeden strážný a ostatní na vás zírají.
Upozorňuji vás, že strážný, který by nevyužil situace, by byl idiot.

Za druhé: Strážní jsou cvičeni na souboje, takže se s nimi chvilku perete.
POSTY TYPU: "HODIL JSEM NŮŽ A ZABIL JSEM HO" bych MAZAL!

A konečně za třetí: Pokud půjdete proti hráčům, bylo by fajn psát posty typu: "Zaútočil jsem na jeho pravý bok" a ne typu: "Zasáhl jsem ho do boku a přerazil mu dvě žebra"

Prostě a jednoduše: Vy si podmínky nediktujete. V ideálním případě existuje admin, který by hrál za strážné. Ovšem chápu, že admin nemá čas a tak si postujte klidně i za NPC, které jdou proti vám. Ale nemůžete je nechat naprosto bez šance. Mají výcvik, mají rozum a umí alespoň částečně odhadovat, co se stane.

A ještě taková perlička na závěr: Templáři vás takhle na kontakt rozsekaj na hadry :-p

Díky.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Souboje a postování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboje a postování   Souboje a postování EmptyMon Oct 24, 2011 10:58 am

Hmmm souhlásím v s Phatem Wink
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Souboje a postování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboje a postování   Souboje a postování EmptyMon Oct 24, 2011 11:21 am

Přesně takhle to cítím i já. Moje postavy jsou už tak dost OP, tak proč jim trochu nezatopit pod kotlem? Very Happy Navíc, pokud hráč není adminem (nebo moderátorem), neměl by jen tak rozhodovat o tom, jestli tu určitou postavu zabil, nebo ne.
Takže ještě jednou - úplně s tebou souhlasím, Phate. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Souboje a postování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboje a postování   Souboje a postování EmptyMon Oct 24, 2011 12:02 pm

Já souhlasím Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Souboje a postování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboje a postování   Souboje a postování Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Souboje a postování
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Mimo forum :: Vedlejší-
Přejdi na: