Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_lcapSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_voting_barSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Diaby
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_lcapSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_voting_barSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sidney
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_lcapSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_voting_barSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Gastr79
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_lcapSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_voting_barSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Ryuuni
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_lcapSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_voting_barSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Killunia
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_lcapSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_voting_barSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_lcapSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_voting_barSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sayuri
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_lcapSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_voting_barSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Phate69
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_lcapSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_voting_barSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Mister_zx
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_lcapSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_voting_barSídlo Yukitsu - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Sídlo Yukitsu

Goto down 
+3
Hideo
Sayuri
Diaby
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptyWed Oct 12, 2011 1:41 pm

First topic message reminder :

Sídlo Yukitsu




Hlavní sídlo se nachází v Itanopolis na kraji města v jedné starém opuštěném domě...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Mister_zx
Moderators
Moderators
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 13. 10. 11

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 12:57 pm

Zoramu


Fuuton:Meteor Fist level 2!Řekl jsem velmi tiše a Eizo i jeho Klon odletěli několik metrů odemě aniž by jsi všimli že jsem jim dal dohromady sto ran pěstí.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 1:07 pm

Temari Ookami

Chvilku jsem jen tak stála stranou, ale jakmile se objevili dva noví, vešla jsem do místnosti a sledovala jsem, co dělají. Docela mě to i zajímalo.
Nechceš se zapojit? zeptala se mě vlčí démonka.
Zatím ne... Zoramu to zatím zvládne sám... odpověděla jsem jí. Jestli bude potřebovat mou asistenci, řekne mi...
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 1:23 pm

Ezio Creed

Rychle jsem se vrhl do stínu a tiše řekl Kage Bunshin no Jutsu. Klon jsem poslal na vůdce a já jsem zůstal ve stínu.

Klon

To bylo dobré ale já nekončím. Fuuton: Reppushou zakřičel jsem a vytvořil jsem vzdušné tornado ktere jsem na něj poslal.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Moderators
Moderators
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 13. 10. 11

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 1:25 pm

Zoramu


Ukazovat své kvality jen bojem není nic moc.Odvětil jsem a podíval se na Temari.Je tvůj jestli chceš.Tornádu jsem se uhnul a začalo mi mrzet že sem jim to neřek venku.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 5:29 pm

Temari Ookami

Přikývla jsem a popošla jsem o několik kroků dopředu. Nechala jsem Tomari, aby si trochu prohlédla situaci.
Temi, nepokoušej se ho hned zabíjet.....
Neboj, tak hnusná nejsem. Ty víš, že nerada zabíjim...
"Raiton: Gian."
Z mého prstu vyletěl blesk, který proletěl pravým ramenem Eziova klonu a trefil se těsně vedle skutečného Ezia (aniž bych to věděla).
Vždyť jsi mi právě říkala, že nerada zabíjíš!!!
Ten blesk trošku ujel... Ale aspoň jsem zničila jenom klona.... A smrtelná rána by to taky nebyla...
Rozhlédla jsem se po místnosti a hledala jsem toho skutečného. Nikde jsem ho totiž neviděla.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Mister_zx
Moderators
Moderators
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 13. 10. 11

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 5:37 pm

Zoramu


Já ho nechtěl zabít.Ale asi sem to nechal tý praví.Vzdychnul sem si tak trochu pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 6:31 pm

Ezio

Potichu, tak aby mě neslyšel nikdo jsem se procházel kolem nového nepřítele ve tmě, čekajíce na vhodnou příležitost zaútočit.
Sakra, pokud něco podniknu, zkusím nějaké jutsu tak mě uslyší a je konec. Nejsem stavěn na takové boje. Musím jí nějak odlákat a zaútočit zezadu.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 7:16 pm

Temari Ookami

Na chvilku jsem se zastavila. Určitě tu někde byl originál. Jen se někde schovával. Někde v té tmě. Mohla bych zkusit posílat bleskové útoky, ale tím bych vyplýtvala až příliš mnoho chakry. Měla jsem v hlavě lepší plán.
"Tak vylez... Jsem tady, zranitelná malá holka..." řekla jsem klidně a nenápadně jsem si připravila pečetě na kawarimi. Pak jsem si prohlédla všechny stinná místa a čekala jsem, odkud na mě vyrazí.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 7:22 pm

Ezio

Ušklíbl jsem se. Takto by si to chtěla. Mě nedostaneš. pomyslel jsem si. Stále jsem se procházel potichu kolem ní až jsem narazil na kámen. Chvíli jsem na něj díval, až mě něco napadlo. Chytil jsem kámen a hodil ho co nejdál ode mě a od ní. Udělalo to perfektní rachot a já jsem vytvořil klon který vyrazil na ni. Když už byl blízko ní, vysunul skrytou čepel. Mám tě. pomyslel jsem si když jeho čepel dostala blízko k ní. Už se nemá šanci uhnout.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 7:29 pm

Temari Ookami

Ohlédla jsem se za zvukem kamene a tím jsem ztratila svou pozornost a na mě mířila čepel. Když se však dotkla mého těla...
Puf!
A místo mě tam byla jen kláda.
"Raiton: Gian!"
Blesk prostřelil Eziův klon. Mezitím jsem se rozhlédla k místu, odkud asi klon vyběhl. Tam jsem se také ihned vydala.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 7:49 pm

Ezio

Sakra, to je špatné. pomyslel jsem si když jsem viděl přibližující soupeřku. Nesnáším Kawarimi. Už je pozdě na úskoky. Sakra, chtěl jsem vyhrát. Vystoupil jsem ze tmy a vysunul jsem mé čepele. Stal jsem před ní a čekal co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 7:59 pm

Temari Ookami

"Vypadá to, že jsem vyhrála souboj...?" Znělo to spíše jako otázka než věta. Nikdy si totiž člověk nemůže být jistý svou výhrou, dokud to tak opravdu není. Pomalým krokem jsem přistoupila k Eziovi a dávala jsem pozor na jeho ruce s čepelemi.
Co chceš dělat? zeptala se Tomari. Neodpověděla jsem.
"Víš co? Nechám tě žít... Nerada zabíjím..." řekla jsem Eziovi.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 8:06 pm

Ezio

Vím kdy je souboj prohraný. řekl jsem jí. Vzdávám se. a zasunul jsem čepele. Já zabíjím pouze když musím. řekl jsem jí. Natáhl jsem ruku k ní a řekl Jmenuji se Ezio Creed. A ty?
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 8:19 pm

Temari Ookami

Líbilo se mi, když muž uznal svou porážku. Jakmile zasunul své čepele a já věděla, že mi už neublíží, rozhodla jsem se že ho nebudu vnímat jako nepřítele.
"Já jsem Temari Ookami..." opáčila jsem. "Zoramu? Chceš vzít Ezia do organizace?"
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Mister_zx
Moderators
Moderators
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 13. 10. 11

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 8:22 pm

Zoramu


Je sice hodně drzej.Ale jo.Odvětil jsem a sledoval Temariin klid.Sem rád že nevyšiluje.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySat Oct 15, 2011 8:24 pm

Ezio

Podíval jsem se na vůdce. Díky, ale pokud teď nemáme nějakou povinosť rád bych se jel projet.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Moderators
Moderators
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 13. 10. 11

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 10:49 am

Zoramu


No tak mohli by jste se skamarádit vy tady,ale pokud nemáte zájem tak se třeba snězte.Odstoupil jsem od nich a našel si poholdné místo k sezení.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 4:06 pm

Ezio

Fajn, fajn řekl jsem vůdci. Ale lépe se spřátelí na čerstvém vzduchu než tady. Pomalu jsem došel ke dveřím a položil jsem ruku na kličku, čekajíce na ostaní 2 členky této organizace.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 6:31 pm

Temari Ookami

Zvedla jsem obočí.
"Přátelit?" Vůbec jsem tohle slovo neznala. "Co to je?" zeptala jsem se. Určitě jsem tím nové členy překvapila. Tomari mlčela. Určitě to slovo znala, ale (jako obvykle) mi nechtěla nic říct.
Povzdechla jsem si a odstrčila jsem Ezia od dveří. Pak jsem sama vyšla ven.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 6:36 pm

Ezio

Když Temari řekla že neví co znamená přátelství, zarazil jsem se a když mě odstrčila od dveří, spadl jsem. Vstal jsem a vyběhl ven. Chytil jsem Temari za ruku a zeptal se To si myslela vážně?
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 6:48 pm

Temari Ookami

Když mě Ezio zastavil, podívala jsem se na něj s prázdným výrazem.
"Ano, myslela," odpověděla jsem bez jakékoli známky citu v mém hlase. "Opravdu nevím, co je to přátelství."
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 6:51 pm

Ezio

Tak se ti to pokusím vysvětlit. Pojďme se projít. navrhl jsem jí.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Moderators
Moderators
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 13. 10. 11

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptySun Oct 16, 2011 8:59 pm

Zoramu


Tak.To ze mě bude chůva?Vzdychl sem si pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 2:00 pm

Shikami


Příjdu k opuštěnému domu docela hladoví a zaklepu na dveře.Vypadá to spíš opuštěně. řeknu si a díval jsem se na dveře jestli přeci jen někdo otevře
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Moderators
Moderators
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 13. 10. 11

Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 3:28 pm

Zoramu

Po tom co jsem slišel zaklepání jsem pomalu došel ke dveřím a s otráveným výrazem otevřel.Vypadam jako vrátne Temari?Zeptal jsem se přičemž jsem si myslel že je to ona.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo Yukitsu   Sídlo Yukitsu - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo Yukitsu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Herní místnost-organizace :: Organizace Yukitsu :: Herní místnost :: Organizace Yukitsu-
Přejdi na: