Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Město Karakura - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 7 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 7 I_vote_rcap 
Diaby
Město Karakura - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 7 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 7 I_vote_rcap 
Sidney
Město Karakura - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 7 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 7 I_vote_rcap 
Gastr79
Město Karakura - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 7 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 7 I_vote_rcap 
Ryuuni
Město Karakura - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 7 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 7 I_vote_rcap 
Killunia
Město Karakura - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 7 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 7 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Město Karakura - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 7 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 7 I_vote_rcap 
Sayuri
Město Karakura - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 7 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 7 I_vote_rcap 
Phate69
Město Karakura - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 7 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 7 I_vote_rcap 
Mister_zx
Město Karakura - Stránka 7 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 7 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 7 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Město Karakura - Stránka 7 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Město Karakura - Stránka 7 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Město Karakura - Stránka 7 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Město Karakura - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Město Karakura - Stránka 7 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Město Karakura - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Město Karakura

Goto down 
+2
Gastr79
Killunia
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Karakura - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 7 EmptySun Oct 02, 2011 6:35 pm

First topic message reminder :

Karakura

Město Karakura - Stránka 7 3f54042d14_80315536_o2

V městě Karakura bydlí Ichigo Kurosaki a jeho přátelé. Toto město má mnoho lidí se zvláštními schopnostmi či lidmi, kteří dokáží vidět duchy. V tomto městě se také až neobvykle často objevují Hollowové.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/

AutorZpráva
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Karakura - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 12:35 pm

U Soshiho

Jakmile ten Shinigami zaslechl, že jedno Hollow Reiatsu máš i ty, ohnal se po tobě mečem. Naštěstí pro tebe těsně minul.
"Takže v tobě je taky jedna z těch stvůr?" Na chvilku se zastavil. "To je nemožné... V lidském těle nemůže být Hollow..." Znovu se po tobě ohnal, ale znovu minul. Jako by tě něco chránilo. Shinigami vzhlédl ke střeše protějšího domu. Někdo tam stál. Někdo s velmi vysokým Reiatsu. Shinigami se na tebe podíval a zamračil se. "Vypadá to, že tamten nechce, abys byl mrtvej... Takže to bude stejná zrůda jako ty..." Na chvilku se démonicky usmál. "Když vás teď oba zabiju, Esiriel si u mě připíše menší plus za splněnou misi... Ty půjdeš první..."
Pomalu k tobě natáhl ruku a chytl tě okolo krku. Pak tě zvedl do vzduchu a to tak, abys těsně nedosáhl. Jeho sevření nejprve působilo pevně, ale nakonec to zas tak hrozné nebylo. Boj s ním nevypadá zas tak marně.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 12:49 pm

Soshi Danshaku

Já a mít strážného anděla? přece jen mi svitla naděje. Když mě shinigami zvedl, chytl jsem ho pravou rukou za zápěstí a levou jsem mu ukázal na hruď. Cero!
Ach, jak já miluju tuhle techniku! zahalekala ve mě myšlenka.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Karakura - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 1:06 pm

U Soshiho

Jakmile jsi vystřelil Cero, Shinigami tě pustil. Moc mu to ale neublížilo. Ze svého Reiatsu si totiž vytvořil "brnění". Byl jenom trochu popálený.
"Nemysli si, že mě touhle technikou zastavíš..." Shinigami se zasmál a uvolnil část svého Reiatsu. Obyčejným lidem to docela dost ubližovalo, ostatní to "jenom" táhlo k zemi. "Zemři, nestvůro..." S těmito slovy se napřáhl s mečem a švihl s ním. Chtěl ti useknout hlavu.
Katana se ale zastavila jenom milimetr od tvého krku. Ani zvýšením svého Reiatsu nedokázal přebít tu sílu, která tě ochraňovala. Znovu se tedy pokusil ti setnout hlavu. Pořád nic. Mohla by v tom mít prsty ta osoba na druhém domě?
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 1:14 pm

Soshi Danshaku

Nejspíš si tu někdo nepřeje, abych zemřel, shinigami. zasyčel jsem mezi zuby a vymrštil jsem se ze země. Z pod pláště jsem tasil katanu, kterou jsem hodlal zacpat shinigamimu do břicha. Zhebni!
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Karakura - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 1:29 pm

U Soshiho

Shinigami ale tvou katanu zastavil rukou, jako by měl Hierro. Místo toho švihl svou katanou a mířil na tvé břicho. Tentokrát ho nic nezastavilo, zasáhl tě. Sice to ještě nebylo tak hluboké na to, abys ihned zemřel, ale zranilo tě to. Postava z protějšího domu zmizela.
Shinigami tě zvedl do vzduchu a odkopl tě do zdi.
"Zdá se, že tě ten tvůj ochránce opustil..."
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 2:38 pm

Soshi Danshaku

Rány mě bolely, ale cítil jsme, jak se pomalinku zatahují. Možná ne... řekl jsem a podíval jsem se s úsměvem směrem za něj. Jakmile se tam podíval, nacpal jsem ho cerem a tentokrát jsem do toho dal veškeré reiatsu. Ano, blafoval jsem, a co?
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Karakura - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 4:53 pm

U Soshiho

Ani tak silné Cero ho nedokázalo zabít. Jako by byl nesmrtelný.
"Takovýhle útoky na kapitána neplatí..." řekl a zasmál se. Pak tě chytl za hlavu a několikrát s tebou tvrdě praštil o zeď. Pak tě znovu několikrát přesekl katanou, tentokrát na vážnějších místech, a rány byly hlubší. Tvé tělo to nevydrželo a upadl jsi do bezvědomí.

"Vážně neni mrtvej?"
"Ne... Moje léčení není ještě tak špatný, aby nezachránilo kluka, kterej se umí regenerovat..."
Dva hlasy, ženský a mužský. Ten mužský patřil modrovlasému Arrancarovi velice silným Reiatsu. Ženský hlas patřil holce, která přišla do školy nová. Byla to ta Jeagerjaques, která byla zkoušená o matiku. Zřejmě tě zachránili.
Shinigami už tam nebyl.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 5:05 pm

Soshi Danshaku

Otevřel jsem oči a neříkal jsem nic. Nad břichem mě příjemně chladilo, jak mě léčila ta Jagerjacques. Nezvládl jsem to. Doufám, že to všichni viděli a teď si ze mě budou utahovat. Možná je ale dobře, že tam spolužáci nebyli.
Zkusil jsem pohnout prsty u ruky. Povedlo se. Víc jsem se ale nehýbal. Nakonec jsem ale zašeptal: Ty jsi ta ze střechy?
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Karakura - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 5:19 pm

U Soshiho

"Tu" Jeagerjaques zřejmě potěšilo, že ses probral.
"Já to nebyla..." řekla. "Celou dobu jsem byla s ostatníma klukama... Na tý střeše byl tady Grimmjow..." Kývla směrem k modrovláskovi.
"Chtěl jsem tě chvilku nechat bojovat samotnýho... Radši jsem si ale skočil pro ní..." Jako by věděl, že se takhle zraníš. "S kapitánem není lehkej boj..."
Arrancarka ti pomohla zvednout se.
"Tvé Reiatsu je velice zvláštní... Je skoro jako naše, ale víc Hollow..." Pak se rozhlédla. "Myslím, že bys měl zase jít. My tu máme ještě práci..." S lehkostí vyskočila na střechu domu. Grimmjow se na tebe ještě podíval.
"Ještě si tě ale budeme hlídat..." odvětil krátce než se přidal ke své družce.
Předtím sis toho možná nevšiml, ale najednou ses cítil silnější. Tvé Reiatsu zřejmě tím léčením stouplo.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 6:20 pm

Soshi Danshaku

Nejsem jako vy. Jsem slabý. Ale díky za vyléčení. Mnoho vám dlužím. Už nikdy nezapochybuji... řekl jsem a uklonil jsem se. Pak jsem se otočil a šel jsem domů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Město Karakura - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město Karakura
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Město Jeruzalém
» Město Damašek
» Město Akkon
» Město Acre
» Masyaf-město Assasinů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Mimo forum :: Ostatní RPG :: Bleach :: Svět lidí-
Přejdi na: