Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Itanapolis - Stránka 11 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 11 I_voting_barItanapolis - Stránka 11 I_vote_rcap 
Diaby
Itanapolis - Stránka 11 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 11 I_voting_barItanapolis - Stránka 11 I_vote_rcap 
Sidney
Itanapolis - Stránka 11 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 11 I_voting_barItanapolis - Stránka 11 I_vote_rcap 
Gastr79
Itanapolis - Stránka 11 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 11 I_voting_barItanapolis - Stránka 11 I_vote_rcap 
Ryuuni
Itanapolis - Stránka 11 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 11 I_voting_barItanapolis - Stránka 11 I_vote_rcap 
Killunia
Itanapolis - Stránka 11 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 11 I_voting_barItanapolis - Stránka 11 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Itanapolis - Stránka 11 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 11 I_voting_barItanapolis - Stránka 11 I_vote_rcap 
Sayuri
Itanapolis - Stránka 11 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 11 I_voting_barItanapolis - Stránka 11 I_vote_rcap 
Phate69
Itanapolis - Stránka 11 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 11 I_voting_barItanapolis - Stránka 11 I_vote_rcap 
Mister_zx
Itanapolis - Stránka 11 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 11 I_voting_barItanapolis - Stránka 11 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Itanapolis - Stránka 11 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Itanapolis - Stránka 11 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Itanapolis - Stránka 11 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Itanapolis - Stránka 11 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Itanapolis - Stránka 11 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Itanapolis - Stránka 11 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Itanapolis - Stránka 11 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Itanapolis - Stránka 11 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Itanapolis - Stránka 11 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Itanapolis

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptyWed Oct 19, 2011 6:35 pm

First topic message reminder :

Vesnice Itanapolis

Hlavní vesnice v Zemi spravedlnosti.Vesnice byla pojmenována po zakladateli Itami.Sloužilo a slouží jako centro zemi.Vládně zde hramonie klidu.

Vesnice se nachází v centru zemi.Vecnici obklopujou zemi hory pokryté lesy.Pár kilometrů dál je řeka.

Vládce - Endaryu IV.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 6:43 pm

Shiki

Příjdu k Hideovi.Hej to co jsi mi přísahal na to zapomeň! řeknu mu
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 6:46 pm

Hideo Uchiha

Klesl jsem na kolena. Nikdy, svá slova neberu zpět. Vím kdo ti pomůže. O týden si beru misi na jeho nalezení. řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 6:51 pm

Shiki


Kleknu si k němu a chytím ho za oblečení a zvednu. Vzdej to!Prosím vzdej to! řeknu mu.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 6:56 pm

Hideo Uchiha

Ani mě nehne. usměju se. Já se nevzdám. Chytil jsem jeho ruce a odtrhl je od mého oblečení. Přišel jsem k nejbližšímu stromu a začal jsem trénovat se shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 6:57 pm

Shiki


Hideo prosím vzdej to. řeknu A chtěl jsem se zeptat než jsem upadl do bezvědomí tak zemřel?
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:02 pm

Hideo Uchiha

Na jeho první otázku jsem ani neodpověděl. No na druhou jsem nevěděl ani odpověď. Neví. Jedině co vím je, že jsme ho tam nechali ležet a odešli, možná je mrtvý a možná jej objevil někdo z klanu, ošetřil a možná žije. Proto ta ozbrojená stráž u tvého domu. řekl jsem a sedl jsem si na zem, kde jsem se opřel o strom. Musím si odpočinout. Mám na dnes už dost. usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:05 pm

Shiki


Hideo klidně s tebou budu bojovat,ale nechci aby jsi to dělal!Nechci aby jsi splnil to co jsi přísahal takže to zruš!Klidně ti zlomim všechny kosti v těle,ale nechci aby jsi to udělal.Chápej takovejhle je už život! řeknu mu.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:09 pm

Hideo Uchiha

Tak mi zlom nohy, já se za ním doplazím. Zlom mi ruce, já se budu plazit pomocí jazyka. Klidně mi odřízni jazyk a rovnou i hlavu, já ho najdu. řekl jsem mu a oddechl si. Když jsem odpočíval, cítil jsem se příjemně. Nejraději by tu zůstal ležet dokud neodejdu na misi.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:11 pm

Shiki


Hele tvoje máma o tom už ví také,že? zeptám se.Začali mě bolet oči,ale nechtěl jsem aby to Hideo poznal.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:14 pm

Hideo Uchiha

No ona mi o něm řekla.
řekl jsem mu. A i otec, proto mě bude týden trénovat. Při pomyšlení na trénink od otce mi proběhlo mrazení po celém těle.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:16 pm

Shiki


Usmál jsem se.Stejně to nemusíš dělat. řeknu a oči mě začali bolet a pálit.Prosím omluv mě. řeknu a odejdu od něj kousek dál mezi stromy aby na mě neviděl držel jsem si oči.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:19 pm

Hideo Uchiha

Zůstal jsem ležet u stromu. Na dnes jsem už měl volno. Po chvíli jsem vstal a zavolal do lesa. Shiki, jdu se najíst, jdeš se mnou?
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:21 pm

Shiki


Vůbec jsem se neozýval hrozně mě boleli ty oči musel jsem si na to začít zvykat.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:25 pm

Hideo Uchiha

Vstoupil jsem do lesa a chvíli jsem Shikiho hledal. Nakonec jsem ho našel. Shiki co ti je? Měl by si odpočívat. řekl jsem mu když jsem si všiml jeho tvář. A také bylo divné že nenosil masku.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:26 pm

Shiki


Ne ne to je v pohodě nic mi není. řeknu a oči jsem si pustil chtěl jsem aby mi uvěřil,že mi nic není i když mě šíleně boleli oči.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:28 pm

Hideo Uchiha

Alespoň mi nelži. řekl jsem mu Jdeš domů po dobrém nebo po zlém. pohrozil jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:30 pm

Shiki


Opravdu mi nic není. řeknu a usměju se.A domů teď opravdu nejdu.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:32 pm

Hideo Uchiha

Moje čakra byla minimální a byl jsem dost unavený, a tak když jsem se rozmáchl pěstí se slovy Takže po zlém. netrefil jsem. Spadl jsem na zem a omdlel jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:33 pm

Shiki


Kso! Zvedl jsem Hidea a vzal ho a šel s ním k němu domů před domem jsem zaklepal.Doufal jsem,že bude jeho máma doma.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:38 pm

Hideo Uchiha

Naštěstí byla. Otevřela dveře a když viděla Shikiho jako nese Hidea, domyslela si co se stalo. Zase to přehnal, co? zeptala se ho a odnesla Hidea do obýváku. Tam ho položila na gauč a prikrila ho. No nic, z tohoto se musíš dostat sám. řekla mu. Otočila se na Shikiho. A ty bys měl také odpočívat. řekla mu přísně.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:39 pm

Shiki


Vzdychnu.Dobře.Jen si chci s vámi o něčem promluvit. řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:42 pm

matka Hideo Uchiha

Myslím že vím o co jde ale možná se mýlím a tak si to poslechnu od tebe.
řekla mu a sedla si do křesla. Ukázala na další volné křeslo naproti ní.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:44 pm

Shiki


Sedl jsem si na proti ní.Chci vás poprosit aby jste to Hideovi rozmluvila.Nechci aby šel na tu misi.A vím,že jste mu řekla o nějakém doktorovi.Tak prosím snažně vás prosím rozmluvte mu to. poprosím ji.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:48 pm

matka Hideo Uchiha

Pokud si myslíš že jsem se o to nepokoušela tak se pleteš. A snažil se o to i můj manžel. No on si to vsadil do hlavy tak, že už to nikdo nevybere. Si jeho přítel, a on pro přátele udělá cokoliv. Dá pro přítele, a to myslím i tebe, i život. řekla jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 EmptySun Oct 23, 2011 7:50 pm

Shiki


Kso! řeknu a začali mě zase pálit oči.KSo proč teď? hrozně to pálilo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Itanapolis - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Itanapolis
Návrat nahoru 
Strana 11 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Itanapolis

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Herní místnost-země :: Země spravedlnosti :: Herní místnost :: Země spravedlnosti-
Přejdi na: