Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Itanapolis - Stránka 2 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 2 I_voting_barItanapolis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Diaby
Itanapolis - Stránka 2 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 2 I_voting_barItanapolis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sidney
Itanapolis - Stránka 2 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 2 I_voting_barItanapolis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Gastr79
Itanapolis - Stránka 2 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 2 I_voting_barItanapolis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Ryuuni
Itanapolis - Stránka 2 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 2 I_voting_barItanapolis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Killunia
Itanapolis - Stránka 2 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 2 I_voting_barItanapolis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Itanapolis - Stránka 2 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 2 I_voting_barItanapolis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Sayuri
Itanapolis - Stránka 2 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 2 I_voting_barItanapolis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Phate69
Itanapolis - Stránka 2 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 2 I_voting_barItanapolis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Mister_zx
Itanapolis - Stránka 2 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 2 I_voting_barItanapolis - Stránka 2 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Itanapolis - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Itanapolis - Stránka 2 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Itanapolis - Stránka 2 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Itanapolis - Stránka 2 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Itanapolis - Stránka 2 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Itanapolis - Stránka 2 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Itanapolis - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Itanapolis

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 6:35 pm

First topic message reminder :

Vesnice Itanapolis

Hlavní vesnice v Zemi spravedlnosti.Vesnice byla pojmenována po zakladateli Itami.Sloužilo a slouží jako centro zemi.Vládně zde hramonie klidu.

Vesnice se nachází v centru zemi.Vecnici obklopujou zemi hory pokryté lesy.Pár kilometrů dál je řeka.

Vládce - Endaryu IV.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 7:33 pm

Ryuuni

Klon: Pořád si to neřekl. řekl sem a dál seděl v okně a koukal na oblaky.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 7:34 pm

Shiki


Stejně mě tu nemůžete držet jako ve vězení.Řeknu a opřu se o zeď.Prosím pusťte mě.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 7:50 pm

Ryuuni

Klon:
Víš to je tak že když tě pořádně nevyvochovají v klanu nebo v rodině je to pak na tvém senseiovi.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 7:53 pm

Shiki


Co tím myslíte? zeptám se. Stejně se domů nevrátím. Uchechtnu se.A jdu zpět ke dveřím tentokrát jsem už zatáhl za kliku.


Naposledy upravil Sidney dne Wed Oct 19, 2011 7:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 7:56 pm

Ryuuni

Klon: Už ti nic nebudu říkat... zamysli se. .... řekl sem vtáhnul sem kunai s tenkým lankem a začal sem si ho pohazovat.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 7:58 pm

Shiki


Zatáhnu za kliku a otevřu dveře.Takže už můžu jít.Když jste domluvil řeknu
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:02 pm

Ryuuni

Klon: zmyzel.

Ryuuni: Stál sem ve dveřích a koukal na Shikiho. To že sem domluvil nemění nic na tom že ty máš pořád něco říct.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:04 pm

Shiki


Ustoupím od dveří. Pusťte mě.Stejně je jedno jestli tu jsem nebo nejsem! řeknu a vezmu si další tři prášky,ale trošku mi ty červené oči byli vidět.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:05 pm

Hideo Uchiha

Všiml jsem si jeho prášky. Co mu je že bere léky? Vždyť mu nic není.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:09 pm

Ryuuni

Až řekneš co máš... vtlačil sem ho zpátky do místnosti. Tak už bude jedno jestli tu budeš nebo ne... řekl sem a zavřel dveře.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:14 pm

Shiki

No tak dobře. Příjdu k Hideovi. Promiň za to jak jsem se k tobě choval.Ty by ses neměl omlouvat.To spíš já takže teď se ti omlouvám řeknu vážně a potom na chvíli zavřu oči a znovu se zamotám. S těma práškama bych to neměl přehánět,ale pomáhá to. pomyslím si a vezmu si další léky i když na flaštičce bylo napsané Proti nemoci na únavu 3x denně jeden prášek.Vzal jsem si jich už aspoň 8.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:16 pm

Hideo Uchiha

Chŕŕŕŕ. zachrápal jsem ale hned jsem se vzbudil. Podíval jsem se na Shikiho. Slyšel jsem jak se mi omluvil ale chtěl jsem to slyšet ještě jednou. Shiki, promiň, co si říkal? zeptal jsem se trhaně.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:19 pm

Shiki


To si dělá pr*el? pomyslím si. Měl jsi poslouchat když jsem to říkal předtím. řeknu a šel jsem zpět ke stěně. Když mě nechcete pustit tak tu budu řeknu a opřu se o zeď spadnu na zem a spím prášky mi spadnou na zem a dokutáleli se až pod Hideovu postel.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:22 pm

Hideo Uchiha

Shikiiiiii, vykřikl jsem ale bolest mě přinutila zmlknout. Jediné co jsem mohl dělat bylo podívat se na Shikiho prášky. Znovu jsem se podíval na Shikiho a řekl. Je ti odpuštěno. a usnul jsem i já. Smile
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:25 pm

Ryuuni

Podíval sem se na ty prášky co mu upadli... bylo tam 3x denne a já ho viděl vzít si je minimálně 5x. Vyběhl sem z izby z práškama v ruce a z Shikim na chrbtě a rychle našel sestru které sem řekl proč asi omdlel.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 8:28 pm

Shiki


Sestřička přiběhla k Ryuunimu a hned mu odpověděla. Předopoval se.Teď by jste ho měli nechat spát a tu masku mu sundáme ať může lépe dýchat řekne Ryuunimu sestřička a jakmile mi sundala masku tak jsem měl úplně rudé oči. Jo to je ten kluk s tou nemocí na únavu.Dejte ho kdyžtak na pokoj nebo to je na vás,ale měl by teď spát. řekne a odejde.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 11:38 am

Ryuuni

Zanesl sem Shikiho na pokoj k Hideovi protože setra řekla že tá druhá postel co tam byla je volná a nikoho tam neplánují přesunout. Napsal sem oboum lístek že du najít Kin protože nepřišla k Ichiraku. Shikimu sem ho dal na masku a Hideovi na čelenku aby je oba našli a odešel sem. Nejdřív sem zamířil k Ichiraku a pak sem chtěl jít na cvičistě.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 1:32 pm

Shiki

Pořád jsem se neprobouzel ani jsem nevěděl kde to jsem.Pořád jsem jen spal.Byl jsem pořád hrozně unavený.Oči jsem měl pořád rudé z únavy.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 1:41 pm

Hideo Uchiha

Pomalu jsem se probouzel. Otevřel jsem oči a díval se do stropu. Nebyl jsem unavený, ani mě už tělo nebolelo no bolest v břiše, kde jsem měl ránu od kunaia neprošla. Pomalu jsem otočil hlavu, a vedle na posteli uviděl Shikiho. Chvíli jsem se na něj díval, a pak mi došlo že se předávkoval. Hlavu jsem otočil ke stolku kde jsem měl čelenku a na ní lístek. Vzal jsem si ho a přečetl. Usmál jsem se položil ho zpět. Posadil jsem se na posteli a čekal, dokud se Shiki probudí.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 1:47 pm

Shiki


Pootevřel jsem oči.Co?Kde to jsem? začnu se ptát unaveně.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 3:34 pm

Hideo Uchiha

V posteli. řekl jsem Shikimu.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 3:35 pm

Shiki


A jak jsem se sem dostal a proč tu jsem? zeptám se byl jsem zmatený
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 3:37 pm

Hideo Uchiha

Jsi se předávkoval léky na spaní, až jsi usnul. řekl jsem mu a podíval se ven oknem. Byla hluboká noc.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 3:40 pm

Shiki


Hideo omlouvám se ti znovu za to jak jsem se choval. řeknu se zavřenýma očima a ukápne mi pár slz. Kso ještě,že neví proč ty léky beru ještě by se mi smál.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 EmptyThu Oct 20, 2011 3:42 pm

Hideo Uchiha

Nic se nestalo. řekl jsem mu, mávl rukou a podíval se na něj. Shiki, proč bereš léky?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Itanapolis - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Itanapolis
Návrat nahoru 
Strana 2 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Itanapolis

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Herní místnost-země :: Země spravedlnosti :: Herní místnost :: Země spravedlnosti-
Přejdi na: