Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Město Karakura - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 5 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 5 I_vote_rcap 
Diaby
Město Karakura - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 5 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 5 I_vote_rcap 
Sidney
Město Karakura - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 5 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 5 I_vote_rcap 
Gastr79
Město Karakura - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 5 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 5 I_vote_rcap 
Ryuuni
Město Karakura - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 5 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 5 I_vote_rcap 
Killunia
Město Karakura - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 5 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 5 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Město Karakura - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 5 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 5 I_vote_rcap 
Sayuri
Město Karakura - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 5 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 5 I_vote_rcap 
Phate69
Město Karakura - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 5 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 5 I_vote_rcap 
Mister_zx
Město Karakura - Stránka 5 I_vote_lcapMěsto Karakura - Stránka 5 I_voting_barMěsto Karakura - Stránka 5 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Město Karakura - Stránka 5 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Město Karakura - Stránka 5 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Město Karakura - Stránka 5 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Město Karakura - Stránka 5 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Město Karakura - Stránka 5 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Město Karakura - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Město Karakura - Stránka 5 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Město Karakura

Goto down 
+2
Gastr79
Killunia
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptySun Oct 02, 2011 6:35 pm

First topic message reminder :

Karakura

Město Karakura - Stránka 5 3f54042d14_80315536_o2

V městě Karakura bydlí Ichigo Kurosaki a jeho přátelé. Toto město má mnoho lidí se zvláštními schopnostmi či lidmi, kteří dokáží vidět duchy. V tomto městě se také až neobvykle často objevují Hollowové.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/

AutorZpráva
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 7:37 pm

Shimizu


Všimnu si nějakých dvou kluků tak k nim příjdu


Hele vím,že je to jen mezi vámi,ale být tebou ho pustím! řeknu a podívám se na toho kluka (Soshiho)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 7:42 pm

Soshi Danshaku

Podívám se na příchozího a moje prsty automaticky povolí, což má za následek držkopád Ryuuni. A ty jsi kdo? snažil jsem se vycítit reiatsu, ale cítil jsem jen člověka. Ovšem neříkám, že jsme v tom zrovna přeborník.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 7:44 pm

Shimizu


Jsem Shimizu. řeknu
A dívám se na něj ruce dám dozadu a do rukávu mi vleze projistotu had kdyby mi chtěl něco udělat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 7:47 pm

Soshi Danshaku

Neptal jsem se na jméno, ale na to, co jsi zač, že mi hodláš rozkazovat? řekl jsem chladně a natočil jsem se celým tělem k Shimizovi.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 7:49 pm

Shimizu



Asi jsem přeslechl tvé jméno. řeknu a usměju se.Potom mi začne ten had kterého jsem měl v rukávě lézt okolo krku.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 7:50 pm

Soshi Danshaku

Ten shinigami, který ho chtěl vědět, zemřel dřív, než se ho dozvěděl. Chceš riskovat? pousmál jsem se povýšeně.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 7:51 pm

Shimizu


S...s..shinigami? zeptám se udiveně.Nechápal jsem co je to ten Shinigami
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 7:53 pm

Soshi Danshaku

No vidíš, měl jsi pravdu- je to jenom naše věc, takže se do toho nepleť. odvětil jsem na jeho nechápavý výraz a otočil jsem se zpět na Ryuuniho. Tak co?
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 7:54 pm

Shimizu



Příjdu docela blízko k tomu klukovi (Soshimu)


Jak se jmenuješ? zeptám se trochu naštvaně
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 7:55 pm

Soshi Danshaku

To zkoušel ten shinigami taky. Nechtěj mít problémy... zavrčel jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 7:57 pm

Shimizu



Stejně jsi určitě zbytečný. řeknu a otočím se.
Had zasyčel docela nepříjemně na toho kluka.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 7:59 pm

Soshi Danshaku

Drž si to zvíře dál, než ti ho něco zabije...okomentoval jsem jeho odchod.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 8:00 pm

Shimizu



Otočím se a chytím ho za ruku.


Dávej si bacha co mluvíš! řeknu naštvaně a had si ho začne prohlížet
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 8:01 pm

Soshi Danshaku

Dávej si bacha, do jakých věcí se motáš. Taky už bys mohl být mrtvý. odvětil jsem a ruku jsem vyškubl.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 8:03 pm

Shimizu


A co mi uděláš zmlátíš mě? Zabiješ mě? zasměju se a had se ho jemně dotkne a začne velice silně syčet potom nastavím ruku a had mi vleze do ní.Bylo to docela nechutné,ale mě to nevadilo
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 8:06 pm

Soshi Danshaku

Naklonil jsem s ek němu. Kdybych si tě vzal do parády, prosil bys, abych tě zabil. sykl jsem na něj. Něco se dotklo jeho boku. Když se podíval dolů, zjistil, ž to byla katana, kterou jsem držel v ruce. Vypadni...
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 8:07 pm

Shimizu



Jakmile se mě dotkla ta katana nic jsem neříkal jen jsem se podíval a hned jsem ztuhl nic jsem nevnímal pouze jsem vypadal jako bych zmrzl.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 8:10 pm

Soshi Danshaku

Očividně se chápemě dobře... řekl jsem a katana mi zase zmizel pod volným pláštěm. Odstoupil jsem dva kroky a natočil se k Ryuunimu. Takže kdo u vás zápasil?
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyWed Oct 12, 2011 8:13 pm

Shimizu



Ty....T....ty! to bylo jediné na co jsem se zmohl potom jsem spadl na zadek byl jsem pořád ještě unavený z toho boje s tou potvorou (hollow) a pak přišlo tohle a to mě docela vyděsilo.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyThu Oct 13, 2011 4:20 am

Když na mě promluvil ten podivnej týpek kterého sem viděl ve škole a chytil mě tak sem si řekl že budu chvíli sticha protože sem zaslišel další hlas.... počkal sem až se dohádaj...
Když zmlkli tak sem si uvědomil co je asi zač a promluvil sem na něj.
Jestli to chceš tak vědět byl tu jeden Arrancar a jeden prej falešný shinigami kterého oddělal.. a nějaká hŕska hollowu o které sem se postaral já... nevím proč ale všim sem si že moc nemáš rád shinigamie a v tomhle se celkem vyznáš.. nebudeš taky arrancar?
Když sem to dořekl sedl sem si na plot u domu a čekal co odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyThu Oct 13, 2011 7:46 am

Soshi Danshaku

Shinigami mi před několika lety způsobil ohromnou bolest. řekl jsem. Proto je nenávidím. Působí lidem jen bolest a vymlouvají se na to, že je posílají na lepší místo. Nevím, co udělal těm lidem na náměstí, ale šˇastnější rozhodně nevypadali. Ne, nejsem arrancar.
Pustil jsem ho. Postaral se o hollowy...měl bych se postarat o něj. Je to nepřítel nebo někdo, kdo se mým nepřítelem brzy stane.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyThu Oct 13, 2011 11:32 am

Ryuuni

Dál sem se radši neptal a odešel sem od něj pryč spátky do domu. Zabalil sem notebook a zašel do nejbližší kavárně kde byla Wi-Fi zóna a objednal sem si horkou čokoládu. Pak sem se připojil k internetu a vrátil se spátky na Facebook.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyThu Oct 13, 2011 1:11 pm

Soshi Danshaku

Nikdo mě nechápe, nikdo! hartusil jsem a nesnášel svět okolo sebe. Chlápek, kterého jsem tu noc rozcupoval, neměl hezkou smrt. Nešetřil jsem ho. Pak jsem se vrátil (už klidnější) domů a připojil se zpět na facebook.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyThu Oct 13, 2011 1:13 pm

Shimizu


Vrátím se zpět domů.A přemýšlel jsem co se to dělo.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 EmptyThu Oct 13, 2011 5:22 pm

Noc se pomalu přehoupla v ráno... Ve velmi příjemné ráno, kdy jste se mohli konečně prospat. Nastalo velmi dlouhé sobotní ráno.
A Karakuru sledovalo několik neznámých hostů se Shinigamským Reiatsu, které mohl vycítit každý, kdo měl sám nějaké výraznější Reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Sponsored content





Město Karakura - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Město Karakura   Město Karakura - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Město Karakura
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Město Jeruzalém
» Město Damašek
» Město Akkon
» Město Acre
» Masyaf-město Assasinů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Mimo forum :: Ostatní RPG :: Bleach :: Svět lidí-
Přejdi na: