Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Itanapolis - Stránka 37 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 37 I_voting_barItanapolis - Stránka 37 I_vote_rcap 
Diaby
Itanapolis - Stránka 37 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 37 I_voting_barItanapolis - Stránka 37 I_vote_rcap 
Sidney
Itanapolis - Stránka 37 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 37 I_voting_barItanapolis - Stránka 37 I_vote_rcap 
Gastr79
Itanapolis - Stránka 37 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 37 I_voting_barItanapolis - Stránka 37 I_vote_rcap 
Ryuuni
Itanapolis - Stránka 37 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 37 I_voting_barItanapolis - Stránka 37 I_vote_rcap 
Killunia
Itanapolis - Stránka 37 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 37 I_voting_barItanapolis - Stránka 37 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Itanapolis - Stránka 37 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 37 I_voting_barItanapolis - Stránka 37 I_vote_rcap 
Sayuri
Itanapolis - Stránka 37 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 37 I_voting_barItanapolis - Stránka 37 I_vote_rcap 
Phate69
Itanapolis - Stránka 37 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 37 I_voting_barItanapolis - Stránka 37 I_vote_rcap 
Mister_zx
Itanapolis - Stránka 37 I_vote_lcapItanapolis - Stránka 37 I_voting_barItanapolis - Stránka 37 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Itanapolis - Stránka 37 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Itanapolis - Stránka 37 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Itanapolis - Stránka 37 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Itanapolis - Stránka 37 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Itanapolis - Stránka 37 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Itanapolis - Stránka 37 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Itanapolis - Stránka 37 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Itanapolis

Goto down 
+5
Killunia
Phate69
Ayame Saduri
Gastr79
Diaby
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptySat Sep 17, 2011 4:29 pm

First topic message reminder :

Vesnice Itanapolis

Hlavní vesnice v Zemi spravedlnosti.Vesnice byla pojmenována po zakladateli Itami.Sloužilo a slouží jako centro zemi.Vládně zde hramonie klidu.

Vesnice se nachází v centru zemi.Vecnici obklopujou zemi hory pokryté lesy.Pár kilometrů dál je řeka.

Vládce - Endaryu IV.

Spoiler:


Naposledy upravil Diaby dne Mon Oct 10, 2011 6:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 3:32 pm

Hideo Uchiha

Odneslo mě to do středu kráteru (to justu) a tam jsem zůstal ležet úplně bez čakry. Sakra, co se se mnou děje. Už je to podruhé co jsem se přestal ovládat. Sakra, ten blbeček Shiki. každé slovo, písmeno mě stálo hodně energie a způsobovalo mi to bolest. Zůstal jsem ležet, doufajíc že se tam někdo objeví. Zakřičel jsem Takashi, je mi to líto, to jsem nechtěl udělat, ale tvoje genjustu mě strašně naštvalo. Já jsem to nechtel ... Promiň! křičel jsem a každé slovo doprovázel můj sten bolesti.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 3:36 pm

Ryuuni

To netuším... di se dát do nemocnice vyšetřit... možná na to přijdou. řekl sem zaplatil za rámen a vyskočil na střechu odkud sem běžel na cvičiště.
Když sem tam dorazil vyděl sem co ti dva dělaj a sledoval sem je.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 3:39 pm

Shiki


Do nemocnice? vydechl jsem a šel do nemocnice tak zjistili,že mam únavový syndrom a budu to muset léčit tak mi dali nějaké prášky a ještě mě kontrolovali.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 3:45 pm

Takashi


Objevil jsem se předním a prohlásil jsem...Tak boj je u konce pokud mě nechceš napadnou...řekl jsem a obmotával jsem si ruku...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 3:47 pm

Hideo Uchiha

Ano, vzdávám se. řekl jsem mu a v očích se mi od bolesti objevili slzy. Mohl by si prosím zavolat Ryuuni-senseie, je asi při Ichiraku.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 3:48 pm

Shiki


Příjdu na cvičiště hned z nemocnice a díval jsem se co se to tam stalo.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 3:58 pm

Takashi


Nevím kdo to je...Raději tě odnesu do nemocnice...
řekl jsem a vzal ho do náručí a poputoval jsem do nemocnice kde mu poskytli lékařskou pomoc.Poté jsem odešel k ichiraku hledat nějakého Ryuuniho....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 4:10 pm

Ryuuni

Když ho nesl do nemocnice šel sem za nima a když ho začali ošerovat sedl sem si do čekárny.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 4:16 pm

Takashi


Tady nikdo není řekl jsem si v duchu a šel se zatím najíst do ramenu....Tam jsem si objednal rámen a s chutí po boji jsem si dal....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 4:32 pm

Shiki


Všiml jsem si,že ho někam nese běžel jsem za nima.Viděl jsem Mistra jak je v čekárně. Kso co se stalo? zeptám se vystrašeně
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 4:35 pm

Ryuuni

seděl sem v čekárně a najednou tam vběhl Shiki a něco se mě zeptal tak sem odpověděl.
Nic vážného jen to troška .... no zašli trochu dál než bylo třeba.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 4:53 pm

Shiki



Kso proč jsem se tak lekl?Že by jsme byli opravdu přátelé a nebo by změnil moji nenávist k Uchihům? Ne to není možné. měl jsem zmatek v hlavě. Bude v pohodě?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 5:27 pm

Ryuuni

Jo bude. chvíli sem mlčel a pak sem se zeptal... Nemáš o něj najednou nějak velký zájem?
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 5:28 pm

Killunia Akatatsu

Obrovský výbuch na cvičišti ihned oživil Killuniho. Donutil mě k tomu, abych se šla podívat, co se tam vlastně stalo a kdo to udělal. Jenže když jsem tam dorazila, nikdo tam nebyl.
Nějakej blud?
Viděl jsem to i já... A já mám oči vůči iluzi imunní...
Tak proč tu nic neni?
Zřejmě odešli...
Po svejch?
Třeba možná i jo... To už já nevim...
Každopádně, s Killunim jsme se na to vykašlali a pustili jsme se do společného tréninku naší spolupráce a ohnivých technik.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 5:35 pm

Shiki


Já také nevim proč najednou to prostě do mě vklouzlo nevim proč jsem se o něj začal zajímat prostě nevim řeknu
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 5:45 pm

Takashi



Jakmile jsem dojedl vzpoměl jsem si že jsem tam zapoměl vak ze zbraněmi...Zapaltil jsem za rámen a okamžitě vyrazil na cvičiště....Zajimavé bylo že tam nikdo nebyl po tom výbuchu...Když jsem vešel viděl jsem Killunii...Ahoj Killunio....řekl jsem a vešel dovnitř pro věci....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 5:55 pm

Killunia Akatatsu

Užuž jsem chtěla použít další techniku, když vešel Takashi.
"Hoj, Takashi..." prohodila jsem k němu a poté jsem se zase otočila zpět.
Kille, teď?
Ještě ne... Chvilililinku počkej... Teď!
"Katon: Gōryūka no Jutsu!"
Vyletěl ze mě plamen ve tvaru obří dračí hlavy. Pomocí Killuniho jsem se pokusila ji řídit. Dařilo se mi to asi deset vteřin, poté si to letělo, jak chtělo, a později se rozplynulo v nebi. Sedla jsem si unaveně na zem.
"Sakra, proč nám to nejde, Kille?"
Tahle technika je pro tebe nová... A naše spolupráce ještě není nejlepší...
"Chjo..." povzdechla jsem si a trucovně jsem praštila pěstmi do země.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 5:59 pm

Takashi



Vzal jsem si svoje věci a podíval se na Killunia a zrovna udělala techniku Katon: Gōryūka no Jutsu...Paradní....řeknu jí ještě a dávám si vak se zbraněnimi na sebe....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 6:09 pm

Killunia Akatatsu

Otočila jsem se na něj s prázdným pohledem a poté jsem protočila oči v sloup.
"Tomu ty říkáš parádní? Ta technika je hrozná... A vůbec mi nejde to, co chci, aby mi šlo..." Povzdechla jsem si a zvedla jsem se. Zavřela jsem oči a pevně jsem se začala soustředit.
"Katon: Gōryūka no Jutsu!"
Znovu jsem se pokusila ovládnout směr této techniky. Vydržela jsem to čtvrt minuty, poté Killuni plamen zrušil. Bylo těžké ovládnout něco, co mělo takovou sílu.
Nastal tedy další pokus. Doba ovládání se zvedla o dalších pět vteřin, ale už mi začala docházet chakra, tak jsem se na to vykašlala a odešla jsem ze cvičiště. Okamžitě jsem zamířila domů.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 6:11 pm

Hideo Uchiha

Takashi mě odnesl do nemocnice, kde mě daly dohromady ale měl jsem ještě zůstat v nemocnici, abych si odpočinul. Ležel jsem v posteli když do pokoje vešla sestřička a řekla mi že mě v čekárně někdo čeká. Chvíli jsem byl ticho, bolel mě každičký sval v těle ale nakonec jsem ze sebe dostal. Řekněte jim že mohou přist.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 6:24 pm

Shiki


Viděl jsem,že k nám jde sestřička. Já zůstanu tady nechci aby se ještě víc na mě rozčílil. řeknu unaveně i když unavený jsem byl teď furt
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 6:26 pm

Ryuuni

Po chvíli k nám dokráčela zdravotní sestra a řekla nám ve kterém pokoji je Hideo a že za ním už mužeme. Poděkoval sem jí a došel ke dveřím do kterých sem vešel. Ležel tam Hideo který na tom byl nejspíš dost špatně. Sedl sem si na židli k posteli a promluvil na něj... Blbe když to takhle bude pokračovat tak si rozhodně své taijutsu vylepšíš. řekl sem mu hnusným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Sidney
V.I.P
V.I.P
Sidney


Poèet pøíspìvkù : 537
Join date : 09. 10. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 6:29 pm

Shiki

Čekal jsem v čekárně. Kso proč se najednou o něj bojím? postavil jsem se a příjdu k pokoji kde byl Hideo,ale sednu si před ten pokoj aby mě neviděl a nenaštval se před jeho pokojem byla lavička tam jsem si sedl a díval se do pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 6:29 pm

Hideo Uchiha

Pomalu jsem otočil hlavu, a pohlédl na senseie. Usmál jsem se a řekl mu. Já jsem netrénoval taijutsu. Trénoval jsem vytvoření jiskry zuby. No nechápu, sestřička řekla že mám více návštěvníků. Stále jsem se usmíval no na tváři mi bylo vidět bolest.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 EmptyWed Oct 19, 2011 6:35 pm

Ryuuni

Všiml sem si Shikiho za dveřma a pak sem řekl Hideovi. Tentokrát ti to odpustím máš dobrou výmluvu. řekl sem a pak zašeptal. A jo máš více návštěvníku. Ten druhej se rozhodl že zustane v čekárně ale mám takovej dojem že se sem jen bojí jít. Otevřel sem dveře chmátnul Shikiho a vtáhnul ho do pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Itanapolis - Stránka 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Itanapolis   Itanapolis - Stránka 37 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Itanapolis
Návrat nahoru 
Strana 37 z 38Jdi na stránku : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Next
 Similar topics
-
» Itanapolis

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Herní místnost-země :: Země spravedlnosti :: Herní místnost :: Země spravedlnosti-
Přejdi na: