Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Zdravím tě!
Máš rád anime konkrétně Naruto?Chtěl bys sis vyzkoušet jaké je to být shinobi?Tak tohle NFFORPG fórum je jak kdyby pro tebe stvořené!...Neváhej a zahrej si textovou hru Shinobi way!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Shinobi way
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shinobi Way se přestavuje na nové fórum...Již brzy!
Status
Země
Status
Admin
Akatsuki
Otevřeno
Diaby
Yukitsu
Otevřeno MisterZx
Z.Sprave.
Otevřeno Diaby
Z.Chaosu
Otevřeno Alizeer
Bleach
OtevřenoKillunia
AC
Otevřeno
Sidney
Top posters
Hideo
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_lcapDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_voting_barDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_rcap 
Diaby
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_lcapDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_voting_barDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_rcap 
Sidney
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_lcapDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_voting_barDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_rcap 
Gastr79
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_lcapDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_voting_barDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_rcap 
Ryuuni
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_lcapDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_voting_barDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_rcap 
Killunia
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_lcapDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_voting_barDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_rcap 
Ayame Saduri
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_lcapDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_voting_barDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_rcap 
Sayuri
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_lcapDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_voting_barDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_rcap 
Phate69
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_lcapDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_voting_barDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_rcap 
Mister_zx
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_lcapDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_voting_barDopad objektu-EVENT - Stránka 7 I_vote_rcap 
Poslední téma
» quido itarashi
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyThu Feb 02, 2012 4:53 pm pro patrik

» Stěhujeme se!!
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyThu Feb 02, 2012 4:10 pm pro patrik

» Asuya Vargio
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Feb 01, 2012 4:39 pm pro patrik

» Itanapolis
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyTue Jan 24, 2012 4:25 pm pro nikulin12

» organizace........
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyTue Dec 20, 2011 9:27 pm pro Diaby

» Narinu Otogawa
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptySat Nov 05, 2011 7:37 pm pro Ryuuni

» číst!!!!!!!!!!!!!
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyTue Nov 01, 2011 12:49 pm pro Diaby

» Neaktivita
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyThu Oct 27, 2011 8:39 am pro Diaby

» Město Damašek
Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 26, 2011 6:41 am pro Killunia


 

 Dopad objektu-EVENT

Goto down 
+5
Hideo
Ryuuni
Sayuri
Phate69
Diaby
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyThu Oct 06, 2011 6:22 pm

First topic message reminder :

Kráter kde se nachází tento objekt je stovky kilometrů daleko od Itanapolis...Nikdo neví jeho přesnou polohu...Spekuluje se o tom,že to je nějaký démon dopadl nebo nějaká vzácná hornina nebo předmět,který dodá nesmírnou moc...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net

AutorZpráva
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 5:53 pm

//Kashike zmizela celá oblast asi 5 km zmizela celá z mapy....Takže si s nimi... Smile


Yako


Když už po nějaké chvíli jsme nemohli nic a nikoho najít křikl jsem na Takeshiho a Killunia...Nic tu bohužel není musíme se vrátit zpátky do vesnice a informovat vládce....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Killunia
Moderators
Moderators
Killunia


Poèet pøíspìvkù : 316
Join date : 24. 09. 11
Age : 28

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 6:01 pm

Killunia Akatatsu

Povzdechla jsem si. Naše mise byla předčasně ukončena, jak se zdá. Uvnitř jsem ale cítila Killuniho. Byl celkem nesvůj.
Co ti je?
Ta energie, co cítím, je opravdu divná... Nejradši bych tu zůstal a pořádně to tu prohledal...
Nedá se nic dělat... Musím poslechnout vůdce týmu, opáčila jsem celkem zklamaně. Oba jsme věděli, že tu něco bylo a jen to někam zmizelo, ale považovali jsme to za poněkud zbytečnou informaci, a tak jsme o tom senseiovi ani neřekli.
Tiše jsem přikývla a vyrazila jsem k Itanapolis jako první.
Návrat nahoru Goto down
http://eg-barca.blog.cz/
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 6:13 pm

U bariery/pole


S polem to ani nehomlo vše zaniklo a vsálo se do pole¨


U killinui atd...


Psát zase d Itanapolis
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Kashike
Shinobi
Shinobi
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 29. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 8:41 pm

Kashike


Projedu si celé pole termovizí a hledám ostatní.



// twl miluju tenhle druh admina... víš jak se tomuhle říká??? Je to tzv ,,hra na boha,, kdy si jen tak diktuješ co se stane... myslím že nejsem sám, komu se to tak úplně nelíbí, tak si na to pro příště dej trošku pozor a omez to... uvidíš že když dáš hráči víc prostoru, uvítá to... děkuji...
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 9:44 pm

Sasorimaru

Když ani jutsu nepomohlo, sedl jsem si a založil hlavu do dlaní. Mysli, mysli, mysli! říkal jsem si v duchu, ale navenek jsem nedělal nic.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Moderators
Moderators
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 13. 10. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyTue Oct 18, 2011 10:06 pm

Asuya


Takže venku kameny nezvednu.Řek sem Sasorimarovi.Takže mysli chytrolíne.Podíval sem se utážlivým pohledem a poto mse soustředil pohledem na bariéru.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 5:27 am

Najednou bylo divné když jste nějakou techniku použily na pole tak se vám po několika minutách cítili silněji a lépe....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 1:55 pm

Suryu

Začal sem používat všechny možné techniky na pole, po každé sem se cejtil lépe.
Pak sem znova skusil zapnout KG a dotknout se zdi.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Moderators
Moderators
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 13. 10. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 2:04 pm

Asuya


Začal sem metat hromné množství plamenů,blesků,kamení,tornád a vodních vln na zeď.Takhle mi bouchne tělo.Řek sem.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 2:09 pm

Suryu


Stále si nemohl prostrčit ruku ale nezačalo tě to paralizovat jen si cítil jak kdyvy málé štípance



Mezitím Asuyo to celkem vyčerpalo ale za pár minut se cítil dvojnásobně lépe....
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 2:10 pm

Sasorimaru

Lepší, než kdybych tě bouchnul já... pomyslím si a síly si šetřím raději na to, co přijde, až oni rozmetají stěnu.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 2:19 pm

Suryu

Znova sem napálil hromadu jutsu do zdi a pak sem se zase pokoušel projít bariérou protože posledně mě už neparalyzovala ale mě jenom štípaly prsty když sem se bariéry dotknul.
Návrat nahoru Goto down
Hideo
Shinobi
Shinobi
Hideo


Poèet pøíspìvkù : 658
Join date : 30. 09. 11
Age : 27

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 2:22 pm

Yakiho

Znovu jsem vytvořil klony a začal stěnu bombardovat. Po každém dopadu jutsu na stěnu, jsem se cítil lépe a lépe.
Návrat nahoru Goto down
Diaby
Admins
Admins
Diaby


Poèet pøíspìvkù : 575
Join date : 08. 01. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 2:36 pm

Bariera se na několik sekund stenčila ale začala se obnovovat....Vzadu stoho místa kde jste byli se objevila záře a pak jste mohli vidět jak to pole čerpá energii s nějakého zdroje kde jste byli předtím...
Návrat nahoru Goto down
http://shinobiway.secrets-stories.net
Mister_zx
Moderators
Moderators
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 13. 10. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 2:47 pm

Asuya


Ser* na to.Sednul sem si na zem.Museli by sme útočit z venku.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 4:38 pm

Sasorimaru

Přemýšlel jsem. Nedávalo to smysl. Máme tu dvě cesty. První- tam, kde se to dobíjí silou, bude zdroj, který je potřeba vypnout. Nebo druhá- tady jsme od zdroje nejdál, takže by to nemuselo mít takovou šťávu. Jsou tu tři možnosti. Buď tu ještě chvilku budeme plejtvat síly nebo půjdeme ke zdroji nebo půjde část ke zdroji a pak najednou udeříme do zdroje a tady.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Shinobi
Shinobi
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 29. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 4:39 pm

Kashike


Udivím dav lidí jak metaj do bariery všechno možné. Potichu k nim příjdu a vynořím se vedle Sasorimara. Co se tu děje???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx
Moderators
Moderators
Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 13. 10. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 4:58 pm

Asuya


Takže to někdo rozhodněte a já se pak přidam.Řek sem něco docela srozumitelného na mě.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 5:00 pm

Sasorimaru

Ou... okomentoval jsem Asuyovu poznámku s údivem. No tak utíkej, když jsi řekl tak hezkou věc. Snaž se nějak najít zdroj té bariéry. Kdo chce jít s ním, půjde s ním. Já zůstávám tady, protože mám nejvíc sil, ale víc mě vyčarpává jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuni
Shinobi
Shinobi
Ryuuni


Poèet pøíspìvkù : 429
Join date : 28. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 5:29 pm

Suryu

Já zustanu tady... Kdyby se to namoment oslabylo mužu vyjít ven a skusit pomoct vodsaď.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 5:45 pm

Sasorimaru

Zatímco si všichni určovali pozice, odtáhl jsem bratra dál a pošeptal jsem mu: Dop*dele bratře. Uvědomuješ si, jak mi se*eš můj společenský žebříček? Všichni se na mě koukali, když ses za mnou vynořil. Nebejt na to zvyklej z domova, mám hnědý gatě a věř mi, že bys mi je čistil. Takže pro příště buď tak hodný a vynořuj se za někým jiným. Díky, bráško.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Shinobi
Shinobi
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 29. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 5:46 pm

Kashike


Zatvářím se nechápavě a mrsknu jazykem. Fajn, fajn... sorry, to jsem nechtěl. Hele, mám dotaz... jenom taková drobnost, kde to krucinál jsme???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 5:49 pm

Sasorimaru

Jo, to kdybych věděl. Když nás to vtahovalo dovnitř, nestih jsem přečíst název na dveřích. řekl jsem trochu sarkasticky.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Shinobi
Shinobi
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 29. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 5:50 pm

Kashike


Hm... sakra... a máš nějákej plán jak z tohohle ven??? Nerad bych tu skejsnul dlouho, mám rande.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Shinobi
Shinobi
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 25. 09. 11

Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 EmptyWed Oct 19, 2011 5:55 pm

Sasorimaru

Ty? A s kym? Se svou p*delí? Seš tak šerednej, že by s tebou nešel ani chlap. odvětil jsem pohotově po několika letech soužití.
Jestli to vyjde, tak ta kopule praskne. ukážu na ty, ktří odchází do středu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopad objektu-EVENT   Dopad objektu-EVENT - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dopad objektu-EVENT
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shinobi way :: Herní místnost-země :: Svět-
Přejdi na: